Google Pixel 3 launcher indirip denediniz mi?

Andronova
1 Minimum Okuma

Google' un Pixel 3 launcher arayüzünü XDA tarafından tüm Android telefonlara uyumlu hale dönüştürüldü. Testte Android 8.1 ve Android Pie sürümünde sorunsuz çalıştı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Experience 10 yeni arayüzünün ortaya çıkmasıyla ilgi çekici görüntüler sızdırılmıştı. Şimdide Google’ dan Pixel 3 launcher görüntüleri ortaya çıktı.

Pixel 3 launcher, XDA Developers tarafından keşfedildi. XDA geliştiricileri, yeni arayüzü bazı cihazlar için uyumlu hale getirdi. Paket adının değiştirilmemesiyle G. Feed’ le sorunsuz çalıştırıldığı belirtildi.

Uyumlu hale getirilen arayüz Pixel 2 ve 2 XL’ de paketin isiminin çakışmasından dolayı kurulumu mümkün olmamış. Şu an çoğu modellerde çalıştığı söylenmekte. Hatta Android 8.0 ve Android 9.0 Pie sürümleriyle de uyumluymuş.

Android 8.1 test edilen telefon Samsung Note 9 ve Pie için test edilen telefonda OnePlus 6 modeli olmuş. Ek olarak bazı kısayolların sadece Pie sürümüyle uyumlu olduğu söylenmekte.

Google Pixel 3 launcher indirip denediniz mi?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pixel 3 launcher indirme adresi

Pixel 3 launcher indirmek için bu androidfilehost.com/?fid=1322778262904015673 bağlantıdan “Start download” butonuna tıklayınız. Şu an indirmede sorun yaşanıyor. Ara ara deneyebilirsiniz.

Uyarı: Uyumlu hale getirilen paketteki tüm işlevler belki bazı modellerde sorunsuz çalışmayabilir. Uyarı olarakta oluşabilecek sorunlardan kullanıcı sorumlu olacağını belirtmek isteriz.


Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 14:43

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir