Google Play Store 5.9.11 Apk Dosyası Yayınlandı, Hemen İndirin!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google’ın Android işletim sistemine can veren uygulama marketi Google Play Store için Ağustos ayının 18’inde yayınlanan Play Store 5.8.11 sürümünün arından, Google şimdi yeni Google Play Store 5.9.11 apk dosyası bir çok yenilik ve özellikle yayınlandı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 6.0 Marshmallow ile birlikte bir çok özelliğe kavuşan Android işletim sisteminde, bu değişimden en çok etkilenen servislerden olan Google Play‘in yeni sürümüyle daha çok özellik bizleri bekliyor.

google-play-store-5-9-goruntu1

Android M Developer Preview 3 (Android M Geliştirici Önizleme 3) sürümünü kullanıyorsanız, API 23 destekli uygulamalarda, eğer ilk defa indiriyorsanız yeni izin deneyimini yaşayacaksınız. Artık uygulama içi satın alımlarda parmak izi okuyucusu desteği için izin alınabilinecek ve bu izinlerde tam kontrolünüz olacak.

Yeni Google Play Store 5.9.11 apk dosyası ile birlikte gelen, yeni Uninstall Manager (Uygulama Kaldırma Yöneticisi) sayesinde, uygulamaları kaldırırken cihazınızda yer olmadığı durumlarda hafızada yer açarak yüklemek istediğiniz uygulamanın yarıda kalmasının önüne geçebileceksiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha bir çok güzel özellikle gelen yeni Google Play Store 5.9.11 apk dosyasını Google’ın yayınlamasını beklemeden www. apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=23823 indirebilir ve ayrıca sürekli en güncel Google Play Store versiyonlarının yer aldığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir