GTA San Andreas Aralık Ayında Tüm Mobil Platformlar İçin Geliyor! Güncelleme

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

RockStar Games’in rekortmen oyunu GTA serisinin bir oyununu mutlaka oynamışızdır. En son çıkan GTA 5 oyunu çıktığı ilk gün 800 milyon dolar gibi müthiş bir satış rakamı ile kendinin bile kırmasının güç olduğu bir rekor kırdı. Oyunu bende şu anda Play Station 3’te oynuyorum. Oyun gerçekten pahalı olduğu için 2 arkadaş ortak aldık oyunu. ikimizde oyunu bitirdikten sonra kura çekip kimin arşivinde yer alacağına da kara vereceğiz. GTA serisi bir oyundan çok sanki bir yaşam biçimine dönüşüyor. Açık dünya oyunlarının en başarılısı sayılan yapımın mobil versiyonları da zaman zaman önce iOS platformuna daha sonrada Android platformu için yayınlanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

GTA San Andreas oyununu 2004 yılında PC’den yada oyun konsollarıdna hatırlayanlarımız mutlaka vardır. 90’lı yılların sonunda geçen oyunda 3 kurgusal şehir bulunmaktaydı. Los Satos, San Fierro ve Las Venturea. Bu şehirlerde bize verilen görevleri yerine getirerek “şehrin kralı” olmaya çalışıyorduk. RockStar Games GTA San Andreas için iOS 7 platformu için geliştirilmiş özel kontrolcülerin kullanılmasına desek veren MFİ teknolojisine de tam destek veriyor. RockStar Games oynanış deneyimini MFİ teknolojisi ile öyle bir harmanlamış ki oyunun oynanış deneyiminin tam bir el konsoluna çevrildiği söyleniyor. Bu deneyimi tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız geçtiğimiz gün paylaştığımız ve iPhone 5, iPhone 5C ve iPhone 5S için geliştirilen haberimizi okumadıysanız mutlaka okumalısınız.

Oyun şimdilik sadece iOS için duyuruldu. Android platformunun ücretli oyunlara nasıl tepki verdiğini hepimiz biliyoruz. Bu sebeple oyun ve uygulama geliştiriciler ellerini yavaş yavaş bu platformdan çekiyor gibi görünüyor. Google korsan oyunculuğun önüne geçmediği sürece %14 büyüktür %80’den olmaya devam edecek gibi görünüyor.

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak