Güvenlik Kontrolü Yapanlara, 2GB Google Drive Alanı Hediye!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Google, Güvenli internet için hesaplarında güvenlik kontrolü yapan kullanıcılara, 2GB boyutunda Google Drive alanı hediye ediyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bugün, internetin hayatımızın her alanına girmesiyle ortaya çıkan güvenlik sorunlarına karşı oluşturulan, dijital teknolojinin güvenli, sorumlu ve doğru kullanılmasını amaçlayan Güvenli İnternet Günü.

Geçtiğimiz yıl da olduğu gibi, bu güne özel olarak Google tarafından, Google hesap güvenliğini sağlayan kullanıcılar için bedava Google Drive alanı veriliyor. Google’ın sağladığı (Gmail, Google Fotoğraflar vs.) tüm servislerin kullanıcı başına ayrılan veri alanını da içinde barındıran Google Drive için ek alan oldukça önemli bir hediye denilebilir.

Google’ın kullanıcılara, aslında kullanıcıların kendi için gerekli olan güvenlik kontrolünü yapmalarını hediye vererek sağlamaya çalışması da oldukça vahim bir duruma işaret ediyor. Görünen o ki, çoğu kullanıcı için, başlarına bir problem gelene kadar “güvenlik” pek te önemli bir sorun teşkil etmiyor.

google güvenlik kontrolü

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

2GB Google Drive alanına sahip olabilmek için yapılması gerekenler ise oldukça kolay. Öncelikle Google hesabınıza giriyorsunuz ve oradan Oturum Açma ve Güvenlik bölümünden Güvenlik Kontrolü işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Veya daha da kolayı, bu adresten doğrudan Google Güvenlik Kontrolü işlemine başlayabilir ve 2GB Google Drive alanına sahip olabilirsiniz.

google-drive-guvenlik-kontrolu-bonusu

İşlem sonrasında Google Drive hesabınızda Güvenlik Kontrolü Bonusu adı altında 2GB ek alan oluştuğunu göreceksiniz. Güvenli günler dileriz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak