Happn giremiyorum hesap silme linki nerede

Andronova
Yazar Andronova 5 Minimum Okuma

Happn uygulamamız bakımda ne demek diyenlerin bir kısmı Happn giremiyorum hatası aldığını söylediği oluyor. Anladığımız kadarı ile oluşan bir arızadan sonra bir kaç değişik uyarı metni çıkıyor. Bu duruma kızanlarında Happn hesap nasıl kapatılır dediği oluyor.

Ad imageAd image

A.Cohen, F. Cohen ve D. Rappaport tarafından kurulan, ilk gerçek hayata dayanan happn; yolunun kesiştiği şeklinde ve tekrar bulmak istediğin kişilere ulaşmak söylemi ile bir zamanlar internet ortamında ara ara reklamları dolaşıyordu. Zaten araştırdığınızda çok sayıda bilmediğiniz sosyal uygulamalarla karşılaşacağınıza eminiz.

happn gerçek zamanlı coğrafi konuma dayalıdır; başka bir kullanıcıyla her yolun kesiştiğinde profili anında uygulamada görünür.

Tanıtımı 2014 yılının Ocak ayında Paris’ te gerçekleşen happn, şu an Londra, Berlin, Madrid, Barcelona, New York, Sao Paulo, Chicago, Los Angeles, Milano, Miami, Buenos Aires, Sydney ve İstanbul’ da hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip.

Happn hesabıma giremiyorum nasıl girilir?

Hesabıma giremiyorum sorununda önce başka kullanıcıların aynı şekilde sıkıntı çekip çekmediğini araştırmanızı öneririz. Sonrasında cihaz ve bağlantının testi gerekir.

Ad imageAd image

Şüpheli dediğimiz bir şeye denk gelme durumlarının her uygulamada mevcut olduğunu belirtelim. Sık peş peşe yapacağınız her şeyin önlem alınması için bir güvenliğe denk gelinecektir. Yapacaklarınızın bir çoğu test olarak görülür.

Happn hesabıma giremiyorum yazanların aşağıdakilere bir göz atmasını ve sonrasında kullanmak istemiyorsa yazı devamındakilere geçmesini öneriyoruz.

Sürekli oturum açarken kullandığınız cihazların dışında başka bir cihazla test yapmanız gerekiyor. Sonrasında birde internete farklı bir bağlantı üzerinden çıkmanızda sağlıklı olacak.

Uygulamaya güncelleme gelmişse o zamanda başka cihazla deneyeceksiniz. Baktınız bu sefer erişim oldu o zamanda ilgili sürüm dışındakilerle deneyeceksiniz. Çıkan versiyonun uyum göstermeme durumları yaşanması mümkün.

Happn hesabımı kapatmak istiyorum

Happn kapatma işlemlerinde öncelikle hesabınıza erişim yapmanız gerekir. Yani şifresini bilmeniz ve ekli olan doğrulama seçeneklerine de ulaşmanız gerekir. Telefon numarası veya e-posta hesabınıza sorun olmaması gerekecek.

Ad imageAd image

Uygulamanın ayarlarında gerekli seçeneği bulacaksınız. Sonrasından uygulamayı cihazınızdan kaldırınız. Tabi kaldırmadan önce ekli ödeme yöntemleri varsa bunları kaldırmayı unutmayın.

Sorunla karşılaşıldığında aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

  • happn.com/tr/faq/category/200960629

Happn hesap silme linki için gerekli resimli anlatıma bu happn.com/tr/faq/articles/210129985 bağlantıyı ziyaret ederek bulacaksınız.

Happn hesap silme linki işlemlerinde ilgili sayfadan atıyor ve beyaz sayfada kalıyor gibi hatalarda ya telefondan ya da çok fazla denemeden dolayı geçici bir kısıtlamaya maruz kalmanız mümkündür. Ertesi gün tekrar kontrol edin.

Happn giremiyorum 2
Happn giremiyorum hesap nasıl kapatılır?

Happn nedir ne işe yarar genel özellikleri

Kısa bir Happn detayları

100% mobil, hiper yerel ve gerçek zamanlı bir konsept. Mevcut online dating seçenekleri gerçek hayattan çok uzak modellere dayanıyor. Tanışma tecrübesi soyut ve doğallıktan da yoksun.

Gerçek hayatta yolun her gün onlarca kişi ile kesişiyorken neden dating sitelerine ihtiyacın olsun ki?

happn ilk 100% mobil, konum bazlı ve gerçek zamanlı dating tecrübesini hayata geçiriyor. Uygulama, kişileri yollarının kesiştiği anda birbirlerine bağlıyor! Sokakta, ofiste, gece hayatında…happn yaşanan tecrübelere ve gündelik hayattaki tesadüflere değer katıyor.

Bu uygulama size tanışmadığınız ve tekrar karşılaşmayı dilediğiniz kişileri bulmak için ikinci bir şans tanıyor.

Happn nasıl çalışıyor?

Bildiğimiz kadarı ile mobil uygulamaların mağazalarından kolayca bulacaksınız. Tabi resmi adresinden de gerekli bağlantılara ulaşacaksınız. Ücretsiz bu uygulamada, eğlenceli ve tamamen karşılıklı beğeniye dayanan bir tecrübe.

Giriş sayfasında yolunun kesiştiği kişiler listelenir. Başka bir happn kullanıcısıyla yolun kesiştiğinde, profili uygulamada anlık olarak görünür. Her profilde, yolunun kaç kez kesiştiği, yer ve saat bilgisi ile birlikte görüntülenir.

Happn giremiyorum 1
Happn nedir ne işe yarar

Bir sohbeti nasıl başlatırsınız ?

Hoşuna giden bir kişiyle yolun kesiştiğinde :

  1. (Kalp tuşuna basarak) onu gizlice beğenebilirsin, o bunu bilmeyecektir… ta ki o da seni beğenene kadar.
  2. Ona ilgini belli etmek için bir « Charm » gönderebilirsin. Bu bildirim olarak ona gidecektir.

Hppn ücretsiz uygulamadır lakin ücretli olarak kullanımda var

Parasız kullanım yanı sıra paralı olarak satın alımlar yer alıyor.

Ek olarak; kullanıcılara « Charm » göndererek profilini öne çıkartabilirsin. Erkekler için bir « charm » gönderimi bir kredi olarak ücretlendirilir. Avantajlı paket ve kredileri bulabileceğin bir mağaza uygulamanın içerisinde yer almaktadır.

  • Bir kullanıcının nerede olduğu diğer üyelerce asla görüntülenmez. Sadece kesişme noktaları kaydedilir.
  • Bir üyeyi bloklamak ya da istenmeyen bir davranışı bildirmek her zaman mümkündür.
  • Facebook Connect sahte profilleri ya da fotoğrafsız profilleri önlemek için gereklidir.
  • happn, üyelerinin Facebook duvarında asla bir şey paylaşmaz.
  • Karşılıklı beğeni ilkesi spam ve rahatsızlık verici davranışların önüne geçilmesini sağlar.

Uygulama App Store ve Play Store’dan ücretsiz indirilebilir.

  • Erkekler için freemium kullanımı mevcuttur : « Charm » göndermek için kredi alabilirler.
  • Uygulamayı indirmek ve hemen kullanmaya başlamak için resmi sitesini ziyaret ediniz.
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir