HTC, 5-inçten Büyük “One Mega” Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One’ın resmiyet kazanması sonrası şirketin kıdemli yöneticilerinden Phil Roberson, One’ın 2013 yılında şirketin tek amiral gemisi olacağını bildirmişti. Şu an için gündeme gelen iddiaları değerlendirecek olursak; Tayvanlı üreticinin yılın ikinci yarısında Qualomm 800 işlemciye sahip J Butterfly 2 ya da J Butterfly S üzerinde çalıştığı rapor ediliyor. Telefonun Qualcomm 600 işlemcisinden güç alacağı yönünde iddialar da yok değil.

teknik destek

Galaxy S4’te olduğu gibi One modeli altında farklı çözümlere imza atması beklenen HTC’nin bu anlamda ilk telefonu M4 olarak adlandırılan HTC One Mini olacak. Telefonun görseli @evleaks tarafından sızdırılırken, teknik özellikler noktasında da bazı detaylar ulaşmıştık.

Son gelen değerlendirmelerde ise HTC’nin daha büyük ekrana sahip bir One modeli üzerinde çalıştı iddia ediliyor. 5-inç’ten daha büyük bir ekranın yer bulması beklenen telefon, M4’teki daha düşük işlemcinin aksine HTC One ile benzer teknik özelliklere sahip olacak.

Halihazırda en büyük ekranlı telefonu 5-inç ile J Butterfly ve Droid DNA olan HTC, kullanıcılar arasında yoğun bir ilgi gören büyük ekranlı telefon segmentine “One Mega” adında popüler bir telefonla hızlı bir giriş yapabilir. Söz konusu telefonun bir aylık sürede 5 milyon satış gerçekleştirdiğini hatırlatalım.

HTC One için stok Androi dile çalışan bir versiyonun da tanıtılacağı iddia ediliyor.

kaynak: AndroidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın