HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye Güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

HTC Desire 820 Android güncellemesi hakkında genel bir bilgilendirme yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

HTC Desire 820 cep telefonu için Android 6.0 Marshmallow sürüm güncellemesi Türkiye’de indirmeye açıldı. Güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.

HTC, Desire 820 cep telefon modeli için uzun bekleyişin ardından nihayet Android 6.0 güncellemesini Türkiye’ de başlattı. Güncelleme HTC Türkiye Twitter resmi hesabından tün kullanıcılarına duyurdu. Android 6.0 güncellemesi kademeli olarak dağıtımı yapılacak. Size düşen ara ara güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmek. Hiç beklemeden cihazınıza Android 6.0 Marshmallow yükleyebilirsiniz haberimize göz attınız mı?

Android 6.0 Marshmallow: Temel Özellikler

Android 6.0 Marshmallow, kullanıcı deneyimini geliştirmek için bir dizi önemli özelliği içerir. HTC Desire 820 sahipleri, bu güncelleme ile şunları bekleyebilirler:

  1. Google Now ile Geliştirilmiş Sesli Asistan: Android 6.0 ile birlikte Google Now daha akıllı ve kullanıcı dostu hale geldi. Kullanıcılar, sesli komutlarla cihazlarını kontrol etme yeteneğine sahiptir. Bu, metin mesajları göndermek, hatırlatıcılar oluşturmak ve daha fazlasını yapmayı kolaylaştırır.
  2. App İzinleri ve Kontrolleri: Android 6.0, uygulama izinlerini daha iyi kontrol etmeye olanak tanır. Kullanıcılar, uygulamaların kamera, konum, mikrofon gibi hassas özelliklere erişimine izin verip vermemeyi seçebilirler.
  3. Yeni Bildirim Paneli: Yeni bildirim paneli, bildirimleri daha iyi yönetmeyi ve hızlıca cevap vermeyi kolaylaştırır. Ayrıca, bildirimleri sessize almak veya belirli saatlerde otomatik olarak sessiz moda geçmek gibi özelliklere sahiptir.
  4. Geliştirilmiş Pil Tasarrufu: Android 6.0, Doze adı verilen yeni bir özellikle pil ömrünü artırır. Cihaz, kullanılmadığında enerji tüketimini azaltarak daha uzun pil ömrü sağlar.
  5. Veri Depolama ve Düzenleme: Bu güncelleme, verilerinizi daha iyi yönetmenizi ve saklamanızı kolaylaştırır. Dahili depolama alanını daha iyi denetleyebilir ve harici depolama birimlerini daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.
  6. Güncellenmiş HTC Sense Arayüzü: HTC Desire 820 üzerinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, HTC Sense arayüzünde de bazı iyileştirmeler sunar. Kullanıcılar, yeni tasarım öğeleri ve daha iyi performans ile karşılaşabilirler.

Nasıl Güncellenir?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini HTC Desire 820’ye yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Telefon Hakkında seçeneğine gidin.
  3. Yazılım güncellemelerini kontrol etmek için Yazılım Güncellemeleri’ne tıklayın.
  4. Eğer güncelleme mevcutsa, talimatları takip edin ve güncellemeyi indirip yükleyin.

Unutmayın ki güncelleme bölgesel olarak veya operatöre göre değişebilir, bu nedenle güncellemenin sunulup sunulmadığını kontrol etmek önemlidir.

HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye Güncellemesi

HTC Desire 820 Android 6.0 sürüm güncellemesi nasıl yapılır: Ayarlar> Hakkında> Yazılım Güncellemeleri bölümüne giderek Android 6.0 güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelen genel başlıklar gelişmiş uygulama izinleri, daha uzun pil ömrü, doze modu, güvenlik yamaları, gelişmiş arayüz görünümü ve performansta genel iyileştirme.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yüklemeden önce cihazınızın şarj durumunu ve internet bağlantısını kontrol ediniz. İnternet erişiminiz çok yavaşsa farklı bir bağlantı noktası seçiniz. Android 6.0 güncellemesini ADSL kablosuz modeme bağlantı yaparak yüklemenizi öneririz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak