HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye Güncellemesi

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye güncellemesi nihayet yayınlandı. Desire 820 Android 6.0 nasıl indirilir? HTC Desire 820 Android 6.0 güncellemesi nasıl yüklenir? HTC Desire 820 yazılım güncellemesini kontrol etme ayarları. Android 6.0 yükleme adımları.

Sponsorlu reklam

HTC Desire 820 cep telefonu için Android 6.0 Marshmallow sürüm güncellemesi Türkiye’de indirmeye açıldı. Güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

HTC, Desire 820 cep telefon modeli için uzun bekleyişin ardından nihayet Android 6.0 güncellemesini Türkiye’ de başlattı. Güncelleme HTC Türkiye Twitter resmi hesabından tün kullanıcılarına duyurdu. Android 6.0 güncellemesi kademeli olarak dağıtımı yapılacak. Size düşen ara ara güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmek. Hiç beklemeden cihazınıza Android 6.0 Marshmallow yükleyebilirsiniz haberimize göz attınız mı?

Sponsorlu reklam

HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye Güncellemesi

htc desire 820 android 6.0 türkiye güncellemesi nasıl yapılır

HTC Desire 820 Android 6.0 sürüm güncellemesi nasıl yapılır: Ayarlar> Hakkında> Yazılım Güncellemeleri bölümüne giderek Android 6.0 güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelen genel başlıklar gelişmiş uygulama izinleri, daha uzun pil ömrü, doze modu, güvenlik yamaları, gelişmiş arayüz görünümü ve performansta genel iyileştirme.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yüklemeden önce cihazınızın şarj durumunu ve internet bağlantısını kontrol ediniz. İnternet erişiminiz çok yavaşsa farklı bir bağlantı noktası seçiniz. Android 6.0 güncellemesini ADSL kablosuz modeme bağlantı yaparak yüklemenizi öneririz.

HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye Güncellemesi

htc desire 820 android 6.0 türkiye güncellemesi indir

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak