HTC Desire X için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Başladı!

HTC'nin orta düzeyde konumlandırılan ve geçtiğimiz yıl kullanıcıların beğenisine sunduğu Desire X modeli için Jelly Bean güncellemesi başladı. Şu ana kadar One X, One S ve One SV modellerine sunulan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi şu sıralar Desire X'

HTC Desire X için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Başladı!
müşteri hizmetleri

HTC'nin orta düzeyde konumlandırılan ve geçtiğimiz yıl kullanıcıların beğenisine sunduğu Desire X modeli için Jelly Bean güncellemesi başladı. Şu ana kadar One X, One S ve One SV modellerine sunulan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi şu sıralar Desire X'e dağıtımının başladığı rapor ediliyor.

Dünya genelinde yaygınlık gösteren güncellemenin, ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor edilirken; güncelleme kapsamında daha hızlı ve akıcı bir sistem, Sense 4+, yeni bildirim çubuğu, yenilenen galeri uygulaması, Google Now ve güç tasarruf modu göze ilk çarpan yenilikler arasında yer almakta. Telefonunuzun Ayarlar-Telefon Hakkında sekmesinden sizlerde güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Telefonun teknik özelliklerini hatırlayacak olursak, 4-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü Super LCD ekran, 1GHz frekans hızında çalışan Cortex A5 mimarili çift çekirdekli Qulacomm işlemci, Adreno 203 grafik birimi, 768MB RAM, HD çekim sunan 5MP çözünürlüklü kamera, Beats Audio ses desteği, 4GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği ve 1650mAh kapasiteli pil karşımıza çıkıyor.

Yeni yılda oluşturduğu yapılanmanın tepe noktasına One modelini yerleştiren HTC, pazarlama giderlerine daha fazla kaynak aktararak, yenilikçi gelişmeler sağladığı telefonuyla tekrar eski günlerine dönmek isteyecek. Bu noktada Qulacomm tarafında da desteklenecek HTC, nisan ayından itibaren birçok ülkede telefonun satışlarına tekrar başlayacak. Bilindiği üzere HTC One, Ultrapiksel kamera modülünde yaşanan tedarik sıkıntısından dolayı ilk aşamada sınırlı sayıda satışa sunulmuştu.

İşin reklam ve pazarlama boyutunu bu şekilde aşmak isteyen Tayvanlı üretici, bu sayede telefonlarıyla daha fazla dikkat çekip kullanıcıları etkilemenin yoluna gidecek. Kullanıcıları etkilemenin ve olumlu tepkiler almanın bir diğer tarafı ise sunulacak güncellemeler olacak. Şirket, One modelinde sunduğu Sense 5 arabirimini One X, One X+, One S, Droid DNA ve J Butterfly modellerine de sunacak.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz
deniz - 6 yıl Önce

böyle şey olmaz iyade göndercem ekrar böyle saçmalık olurmu 5 gün önce aldım ne güzel kullandım şimdi olana bak usb kablosun u takıyorum bilgisayara ara baglantı olarak bilgisayarımdan bakıyorum dijital fotoraf makinesi olarak geçiyor varmı böyle bi saçmalık

Ercan
Ercan - 6 yıl Önce

Bu Güncellemeyi Hiç Sevmedim Ben. Telefondan soğudum Resmen. Telefonun Kullanım kolaylığı Yok Oldu Resmen. Sadece HTC için değil Kullanma Fırsatı Bulduğum Diğer Androidlerde De Öyle. En Son Denediğim De Galaxy S3 Mini. Çok kötü Oldu Bu. Bekle Ki Yeni Güncelleme Yapsın. :S

antalya
antalya - 6 yıl Önce

sakın ama sakın böyle bi hataya düşmeyin yükledim telefonun bir sürü özelliği gitti ses torosdağlarından geliyor çalıyor müzikleri ve app lar sd karta atılamaıyor ve daha bir sürü eksi yanı var. bunlar yüzünden şimdi telefona root atmak zorundayım

kursat
kursat - 6 yıl Önce

güncellemeden sonra kamera hariç herşey çok iyi oldu. kamerasında hdr moddaki çekimler çok kalitesizleşti yapacak bir şey var mı ???

kyrsat
kyrsat - 6 yıl Önce

ben guncellemeyi yaptım ama kamera kalitesi düştü ve hdr modda çok kötü çekiyor

bahriyelix
bahriyelix - 6 yıl Önce

arkadaşlar HTC yapılan güncellemedeki hatalar nedeni ile 4,1 jelly bean iptal etti. güncelleme geleceğine dair şu an için bilgi yok

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

Özür dilerim ama ben custom rom kullanıyorum aldığım backup system eror hatasi veriyor stock roma nasıl donebilirim bana yardımcı olabilirmisiniz?

güner
güner - 6 yıl Önce

Müzikte sorun yapıyor güncellerseniz bass vurmuyor radyoda herşey normal ama müzik çalarda işler bozuldu lanet olsun

adsız
adsız - 6 yıl Önce

mustafa bey s2 hakkinda hala birsey yokmu??

aydın
aydın - 6 yıl Önce

cift çekirdekli 1 ghz işlemci ve 768 mb rem var bu telefonda ve jb güncellemesi alıyor ama 768 mb rem li 1.2 ghz .içt çekirdekli sensation maalesef almıyor yazık.

Denis
Denis - 6 yıl Önce

Teşekkürler Android 4.1 güncellemesi HTC DESIRE X için HTC, ama nereye BASS? 4.1 Beatsaudio çalışmıyor ...