Microsoft Face Swap nedir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Microsoft, Face Swap adında yüz değiştirme uygulaması yayınladı. Yüz, saç ve çok sayıda özelliği barındıran uygulama şuan Google Play Store' den indirilmeye açıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Microsoft önemli program ve tanıtımlara imza atarken Face Swap ile yepyeni bir uygulama ortaya çıkardı. Android sürümü olarak yayınlanan uygulama Play Store aracılığı ile indiriliyor. Aynı zamanda iOS iPhone cihazlar içinde desteğine başladı. Uygulama Microsoft tanıtımı ile kendini duyurdu. Face Swap uygulaması ile yüz değiştirme, saç değiştirme ve daha pek çok özellik bir arada tanıtıma çıktı. Serap uygulaması ile birbirinden farklı uygulamalar tasarımları ortaya çıktı.

Yüz değiştirme özelliği oldukça dikkat çekti. Yüz, saç, ten ve daha pek çok değişme yapan uygulama oldukça kullanışlı ve detaylı bir arayüz sunuyor. Android olarak yayınlanan uygulama denemeler yapabilme imkanı sağlıyor. Farklı noktalarda da yenilikler sunan program eğlenceli bir platform ortaya koyuyor.

Selfie çekmek ve üzerinde değişiklik yapmak üzerine çalışmalar yapıyor. Program ile yüz ekleme yaparak yüz değiştirme özelliği oldukça profesyonel olarak kullanılabiliyor. Detaylı bir arayüz kullanan uygulama yüz değiştirme özelliğini özel bir kullanıcı yüz değiştirme motoru ile sağlıyor.

Microsoft Face Swap nedir

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Face Swap Microsoft uygulaması pek çok ülkede tanıtımda

Pek çok özelliği ile dikkat çeken program özel yeteneklere sahip alanlar gizliyor. İki fotoğraf arasında da yüz değiştirme alanları sunuyor. Pek çok ülkede tanıtımda olan ve kullanılan program oldukça kaliteli görülüyor. Android özelliğine sahip uygulama pek çok bölgede kullanılmaya başlandı. Özellikle Kanada, Amerika ve Avusturya’da kullanılan program bu bölgelerde özel ilgi görüyor. Türkiye içinde merak uyandıran uygulama, ne zamana Türkiye’de kullanılacak henüz bilinmiyor.
 


Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 19:57

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak