Lenovo Yoga 920 Vibes özellikleri

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

IFA 2017' de duyurulan Lenovo' nın yeni dizüstü bilgisayarı Yoga 920 Vibes Cortana ile kontrol edilebiliyor. Özelliklerine baktığımızda Intel Core i7 ve 16 GB RAM bulunmakta.

Teknoloji destek

Lenovo Yoga 920 Vibes özelliklerini incelediğimizde işlemci olarak 8. nesil Intel Core i7, 16 GB RAM, 13.9 inç ekran, 4K UHD, 720p HD olarak kayıt, 1 TB hard disk ve 13.95 mm kalınlığı ve 1.35 kg ağırlığa sahip.

Yeni Lenovo’ nun güçlü donanımının dışında hoş bir tasarımı ve Corning Gorilla Glass’ la korulan arka yüzeyine sahip cam. 

Lenovo Yoga 920 Vibes özellikleri

Yoga 920 Vibes, sesli komutları Cortana sayesinde 4 mt kasar mesafeden duyabiliyor. Şu an için Türkçe dil desteğine sahip olmayan yeni dizüstü 9 saate kadar şarjı gitmekte.

Harika özelliklere sahip Yoga 920 Vibes, kısa süre içerisinde satışa çıkacak. İş alanında rahat çalışma yönünde pek laptop tercihim olmasa da taşıma yönünden dolayı vazgeçilmez ürünlerden biri olmayı sürdürüyor. 

Lenovo Yoga 920 Vibes özellikleri

www.youtube.com/embed/j1nUC7y4-rI?rel=0

Yeni Lenovo dizüstü için yayınlanan videoyu incelediğimizde tasarımın dışında güçlü ve dayanıklılığı da ön plana çıkmakta. 


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 02:34

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir