HTC Eye Telefon Hakkında İlk Sızıntı Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC‘nin Temmuz ayında kod adı ortaya çıkan HTC Eye telefonu ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Twitterdaki teknoloji sızıntılarıyla ünlü @evleaks, sağlık ve maddi sorunlarını göstererek sızıntı işini bıraktıktan sonra ortaya çıkan @upleaks dün gönderdiği twitte telefon ile ilgili ilk özellikleri söyledi.

Andronova

Sızıntıya göre telefonda 5.2 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüğünde ekran olacak. Bu oran, LG G2 gibi piksel başına 423 rakamına denk geliyor. Ayrıca Upleaks’e göre telefonda Krait 400 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve Adreno 330 GPU bulunacak. Telefonla ilgili henüz bundan başka bir bilgi bulunmuyor. Telefonda; Huawei Ascend P7‘ deki gibi önde 8MP, arkada ise 13MP’lik bir kamera olması bekleniyor, ancak bunun söylenti olduğunu belirtelim.

Telefonun; yeni bir windows phone cihazımı yoksa Android L kullanan bir telefon mu olacağı henüz belli değil. HTC; One M8 telefonunun windows phone versiyonunu duyurduktan sonra, selfie odaklı yeni bir windows phone telefonu da üretmesi mümkün.

htc lens

Kaynak: Upleaks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.