HTC M8’in Çift Lensli Kamerası Bir Kez Daha Görüntülendi! [Güncelleme: Basın Görselleri Ortaya Çıktı]

HTC One X ile yakaladığı çıkışı One modeliyle de devam ettirmiş ve performans anlamında olmasa da özellikle malzeme kalitesi ile her zaman ön planda yer almıştı. One modelinde kimsenin bilmediği ve kullanmadığı bir terim olan “Ultrapikseli” hayatımıza sokan HTC bu konuda da hem olumlu hemde olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı. Teorikte daha büyük pikseller ile daha fazla ışık alması sağlanan kamera sensörünün günün sonunda 4 megapiksellik fotoğraflar sunması amiral gemisi bir telefondan beklenmeyen bir performans sunmasına da sebep oluyordu.

Andronova

HTC One modelinin devamı kod adı M8 olan telefonda bir önceki nesil cihazındaki en zayıf olan tarafı kamera konusunda büyük bir değişikliğe imza atmaya hazırlanıyor. Daha evvel Evo 3D modelinde kullandığı çift lensin bir benzerini M8’de de kullanmaya hazırlanan HTC yeni telefonunu kameralardan saklayamadı. Çift kamera lensi ile daha geniş açılı bir görüntü sunması beklenen M8’in telefon alırken en önemli kriterlerden biri olan “kamera” kriterini baştan yazacak gibi görünüyor. iPhone 5S ile birlikte gördüğümüz farklı renkte 2 adet LED ışığı da M8’de görmekteyiz.

Bu resim Galaxy S5 öncesi HTC tarafından kullanıcıların kafalarını karıştırma amaçlı sızdırıldığı söylense de bir kesim bu fotoğrafın bir photoshop saçmalığı olduğunu söylüyor. Oldukça gerçekçi görünen bu resim sizde nasıl bir his oluşturdu ve HTC M8’den beklentileriniz neler?
s-smartphone_HTC_One_Plus

1

2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.