HTC One için Android 4.2.2 Güncellemesi Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz hafta Rusya, Çin ve Hong Kong’da çift SIM kartlı HTC One için başlayan Android 4.2.2 güncellemesi, telefonun uluslararası versiyonu için de artık kullanılabilir durumda. HTC, One modeli için resmi güncellemeye ilk olarak ülkesi Tayvan’da başlarken, 465MB boyutunda olan yazılımın kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

Başlatıcı çubuğunda geliştirmeler, widget panelinin yeniden düzenlenmesi, yeni kilit ekran stili ve widget desteği, home butonuna gelişmiş düzeyde özellikler kazandırılması, birçok kullanıcının tepkisini çeken siyah çubuğun kaldırılabilmesi, durum çubuğunda yüzdeli pil simgesi, geliştirilen hızlı ayarlar menüsü ve kamerada AE / AF geliştirmeleri güncelleme kapsamında yer alan yenilikler.

Genel anlamda güncellemeleri ilk olarak Tayvan ve civarındaki ülkelere sunan HTC geleneği bozmayarak söz konusu yeniliklerden ilk olarak ülkesi Tayvan’ın istifade etmesini sağladı. Ülkemizdeki kullanıcılarında birkaç hafta içerisinde güncellemeye kavuşması bekleniyor.

OTA üzerinden dağıtımı gerçekleşen güncelleme size ulaştığında bir uyarı ile karşılaşacaksınız, ayrıca “Ayarlar – Telefon Hakkında – Yazılım Güncellemeleri” sekmesinden güncelleme kontrolünü elle yapabilirsiniz.

Güncelleme esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için yazılım yüklemesini Wi-Fi üzerinden yapmanız önerilirken, yine şarj oranınızın yeterli seviyede olmasına dikkat edin.

kaynak: AndroidCentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!