HTC One için Android 4.3 Güncellemesi Beraberinde Kamera Sorunları Getiriyor!

HTC One için Android 4.3 Güncellemesi Beraberinde Kamera Sorunları Getiriyor!

HTC One için Android 4.3 güncellemesi geçtiğimiz gün ilk olarak Amerika ve Tayvan’da başlamıştı. Kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması beklenen güncelleme dosyası, beraberinde önemli yenilikler de getiriyordu.

Bunların başında OpenGL ES 3.0, düşük enerli tüketimi sağlayan Bluetooth Smart, yenilenen yüzdeli batarya simgesi ve Ultrapiksel kamera da önemli iyileştirmeler geliyordu.

Ultrapiksel kamera’nın özellikle düşük ışık performansı ve bu ortamda çekilen görüntülerde belirlen kırmızı, mavi ya da mor renklendirme sorunu birçok forumda dile getirilmiş ve üstelik sorun bizzat HTC yetkilileri tarafında da kabul görmüştü.

Android 4.3 sonrası düzelmesi beklenen düşük ışık koşullarda renk kontrası, Android 4.3 güncellemesini yükleyen kimi kullanıcıların gönderdikleri örnek fotoğraflardan anlaşıldığı üzere daha berbat bir hal aldı. Alt bölümde yer alan görseller bu durum daha net ortaya çıkmaktadır. HTC cephesinde ise konuya ilişkin bir açıklama gelebilir.

HTC One için Android 4.3 Güncellemesi

htc-one-android-4.3-01

htc-one-android-4.3-02

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir