HTC One Max, Beats Audio Ses Çıkışına Sahip Olacak mı?

media 16476

Son iki yıldır HTC telefonlarının vazgeçilmez özelliklerinden biri olan Beats Audio’nun bundan sonraki süreçte HTC modellerinde yer alıp almayacağı tartışılıyor, zira geçtiğimiz günlerde yaşanan baz gelişmeler Beats’in HTC’nin elinde bulunan %25’lik hisselerini geri aldığını gösteriyordu.

teknik destek

Beats Electronic Başkanı ve İşletme Sorumlusu Luke Wood, HTC ile hala ticari ilişkilerinin var olduğunu (anlaşılan satış işlemi henüz resmiyet kazanmamış) ve %25’lik hissenin hala HTC’nin elinde bulunduğu ifade etti. Wood, ayrıca sonbaharda tanıtılması muhtemel One Max modelinde Beats Audio ses teknolojisinin yer alacağını bildirdi.

HTC ve Beats Electronic arasındaki satış işleminin kısa süre içerisinde resmiyete dökülmesi bekleniyor. Beats Electronic Başkanı Luke Wood, One Max sonrası HTC telefonlarda Beats Audio’nun yer alıp almayacağı noktasında ise herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Dileriz HTC ve diğer üreticiler Beats Audio ses teknolojisine yeni nesil akıllı telefonlarında yer vermeye devam eder.

ilgili>> GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın