HTC Zoe, Android Cihazlar İçin Google Play’de Yayınlandı [APK Dosyası indir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin One M7 ile başlattığı Zoe uygulaması kısa süre içerisinde HTC kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biri oldu. Daha dün sizlere buradan aktardığımız haberde HTC’nin Zoe uygulamasını tüm Android cihazlara getirmek istediğinden söz ettik. Haberin üzerinden çok geçmeden HTC, Zoe uygulamasını Google Play Store’da Beta aşamasında yayınladı. Uygulama Android 4.4 ve üzeri sürümler tarafından desteklenmektedir.

Andronova

Beta aşamasında olmasına rağmen daha da geliştirilen ve gün geçtikçe sosyal bir platform halini alan Zoe’de size özel bir geziden, fotoğraf veya video seçip bunları tema ve müziklerle özelleştireceğiniz 30 saniyelik dikkat çekici slaytlar oluşturabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla oluşturduğunuz Zoe’larınızı Facebook, Google+ veya Twitter gibi bütün sosyal ağlarda paylaşabilir ve saklı tutabilirsiniz.

HTC’nin Zoe’yi sosyal bir platform haline getirmek istediğinden söz ettik. Bu yönde hazırlıklar devam ederken, kullanıcılar şu an oluşturulan Zoe’ları arkadaş ve aileleriyle paylaşabiliyor hatta paylaşımları kendi isteklerine göre şekillendirmesini de sağlıyor.

HTC Zoe uygulaması şu an Beta aşamasında ve sınırlı sayıda cihaz (Galaxy S5, Nexus 5 vb.) tarafından destekleniyor. İlerleyen dönemlerde desteklenen cihaz sayısı daha da artırılacaktır. HTC Zoe Beta uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

htc_zoe_screenshots-1024x904
Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın