IFA 2016 tanıtılacak cihazlar IFA nedir?

blank

IFA ile tanıtılacak cihazlar neler? Çok sayıda yeni cihazın çıkacağı etkinlikte telefondan tutun tv' ye ve sanal gerçeklik gözlüklerine yer verilecek. Peki IFA nedir?

teknik destek

IFA teknoloji fuarı, teknoloji severlerle Eylül 2016′ da buluşuyor. Fuarda çok sayıda markalar gövde gösterisi yapacaklar.

IFA nedir? Teknoloji fuarlarının en büyüklerinden biri olan, 2016 yılı etkinliğini Eylül ayında Berlin’ de büyük bir etkinlikle düzenlenecek. Önemli çok sayıda beklenen cihazların tanıtımı yapılacak.

Bu cihazlardan bazıları ise Asus’ un yeni ZenWatch modeli, yeni tabletler, yeni monitörler, sanal gerçeklik gözlükleri, yeni 3D görüntü teknolojileri, navigasyonlar, mobil cihazlar, akıllı televizyonlar, Microsoft cihazlar, HTC Desire 10 Lifestyle ve 10 Pro.

IFA 2016 tanıtılacak cihazlar IFA nedir?

IFA 2016 tanıtılacak cihazlar

Fuarda dünyanın en büyük teknoloji şirketleri yer alacak. Bunlardan Huawei, LG, Xiaomi, Sony ve Samsung gibi devlerinde sahnede olacağını belirtelim. 

Fuara ülkemizden de katılım olması bekleniyor. Önemli teknoloji şirketlerin ve basın kuruluşlarınında fuarı canlı olarak yayınlaması bekleniyor. Bakalım yeni mobil cihazlarda ne gibi yenilikler olacak. 

Etkinlik tarihi 2 Eylül ile 7 Eylül 2016 arası teknoloji severleri ağırlayacak. Fuar hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için yorumlarınızı bekliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 06:00

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!