Inbox Uygulamasına Akıllı Saat Desteği Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın yeni fenomen uygulaması Inbox, çıkardığı ilk güncellemelerde Android saatlerle ciddi bir birliktelik kurmaktan kaçınmıştı. Ancak bu hafta Inbox’a gelen güncelleme ile artık Android akıllı saatlerde de Inbox uygulaması tam senkronize olarak çalışabiliyor.

Teknik olarak Android akıllı saatler tüm Android uyarılarını gösterse de çoğunlukla düzgün bir görüntüleme sağlanamıyor ya da tüm işlemlere izin verilmiyordu. Yeni güncelleme ile artık Inbox üzerinden  e-postaları okuyabilecek, “tamamlanmış” olarak işaretleyebilecek ya da sesli mesaj yazma sistemini kullanarak yanıtlayabileceğiz.

Android Tablet kullanıcıları da güncellemeyle beraber “geliştirilmiş”  kullanım deneyime sahip olacaklar. Ayrıca ¨hatırlatıcılara¨ ekleme yapılırken otomatik olarak öneri sunulması da son güncellemeyle birlikte tüm kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

Inbox-by-Gmail-promo-hero-640x436

Inbox’ı indirmek veya indirdiyseniz son güncelleme için

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!