İnternet neden yok internet neden yavaş şebeke neden gidiyor

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Türk Telekom / Avea / TTnet, Superonline, Vodafone, Turknet şebeke sorunu ve internet bağlantı sorunu yaşıyorum. internet çok yavaş ve şebeke gidiyor görüşme yaparken kapanıyor sonlanıyor.

Sponsorlu reklam

Van, Erzurum, Erzincan ve Ağrı illerinde genel internet erişim sorunu yaşanmakta. İnternet neden yok? İnternet ve şebeke sorunu neden kaynaklı? Şebeke neden gidiyor? Görüşme yaparken sonlanıyor kapanıyor. Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp neden yavaş çözümü nedir? 10 Aralık 2017 – 11 Aralık 2017

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akşam saatlerinde başlayan bazı bölgelerde görülen internet hız sorunu ve cep telefonu şebeke sorunu için henüz bir açıklama yapılmadı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerini kullanan kullanıcılarda ara ara görülen sorun ne olduğu bilinmiyor.

Sponsorlu reklam

Hatta şebeke sorunu: Görüşme yapılırken ara ara ses kesilmeleri, karşı tarafa ses gitmeme ve karşı tarafın sesi gelmeme sorunu görülmekte. Ses görüşme yaparken 2-5 dakika sonra ses kesilerek görüşme sonlanıyor.

İnternet neden yok

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İnternet hız sorunu: Hız sorunu bazı bölgelerin genelinde olabilir. Bu konuda müşteri hizmetleri ile iletişime geçildiğinde ne kadar hız artırımı yapılsa da sorun yine devam edebiliyor. 

Alınan bilgiye göre Erzurum, Erzincan, Van ve Ağrı illerinde genel internet kesintisi görülmekte. İnternet sağlayıcılarından alınan bilgiye göre genel bir arıza görülmektedir.

İnternet neden yavaş? Telefon görüşmesi yaparken neden kapanıyor?

İnternet neden yavaş internet neden yok şebeke neden gidiyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 14:06

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir