iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iOS Beta sürümden eski sürüme nasıl dönülür? iOS Beta sürümden bir önceki sürüme geri dönme. iOS eski sürüme geri döndürmek. i-Tunes programı ile iOS eski sürümü geri dönme. iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme resimli anlatım.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple aylardır iOS 9.0 sürümleri için çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da iOS 10 için çalışmalarına devam ediyordu. Nihayet iOS 10 Beta sürümü yayınlandı. iOS 10′ u indirmek istiyorsanız, iOS 10 nasıl yüklenir haberimizden detaylara ulaşabilirsiniz.

iOS Beta sürümden kullandığınız mevcut sürümü geri dönmek için bilgisayarınızda iTunes programının güncel sürümü yüklü olması gerekir. iPhone cep telefonunuzu Aygıt kurtarma moduna alınız. Kurtarma mod’ u cihaz kapalı durumdayken Güç ve Menü tuşlarına basılı tutarak ulaşabilirsiniz. i-Tunes programını çalıştırıp ve geri yükleme adımlarını başlatınız. Telefonunuzun iPhone’umu Bul özelliğini aktif ettiyseniz, cihazı etkinleştirirken Apple Kimliği hesabınızı girmeniz gerekecektir. iOS eski sürüm geri yükleme adımları yapılamıyorsa, önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme

iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme

iOS 10 Beta sürümden bir önceki normal sürüme geri dönmek için, daha önce hazırladığımız iPhone iOS eski sürüme nasıl geri dönülür, i-Tunes programı ile iOS eski sürüme geri dönme ve iOS 10 nasıl yüklenir konumuzu inceleyebilirsiniz.

iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme nasıl yapılır?

iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS cihazlarda eski sürüme sadece Beta yüklü cihazlarda yapılabilir. Normal sürümlerde bir önceki sürüme geri dönemezsiniz. Bilgi için Apple resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak