iOS 8 için Opera Yenilendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iOS işletim sisteminde Safari web browser en iyi çözüm gibi görünsede Chrome ve Opera’da oldukça iyi bir tercih olma yolunda ilerliyorlar. Google özellikle iOS platformu için kendi servilerine ve programlarına büyük önem vermektedir. Chrome web browser bir süre öncesine kadar Safari ile boy ölçüşemezken aldığı son güncellemeler ile oldukça iyi bire noktaya gelmişti.

teknik destek

Firefox’un web tarayıcısı Opera ise bir miktar geride kalmış ve kullanıcılar tarafından tercih edilmeme noktasına doğru ilerlemekteydi. Güncelleme almayan Opera Mini web browser bu gün aldığı yeni güncelleme ile kullanıcılardan tam not alacak gibi görünüyor.

Yapılan açıklamaya göre tamamıyla iOS 8’e optimize edilen yeni tarayıcı bu bağlamda hem sadeliği hemde hızı beraberinde sunuyor. Tarayıcı içine konan yeni yardımcı temalar ile ne yapmak istediğinizi anlayan Opera Mini web browser kişiselleştirilebilir özellikleri ile oldukça iyi bir iç çıkarmış gibi görünüyor.

image-Opera-Mini

Opera Mini’nin en büyük özelliğinin ise daha fazla veri tasarrufu yaptığı yönündeki iddia. İddia diyoruz çünkü henüz bunu doğrulamış değiliz. Yeni sürümün iOS 8’in nihai sürümü çıktıktan hemen sonra verileceğini belirtelim ve iOS platformunda sadece Safari’ye ait olmadığınızın da altını çizelim.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!