LG V30 özellikleri hakkında video yayınlandı

LG' nin yeni modeli için uzun zamandır gündeme gelen ha çıktı ha çıkacak haberleri nihayet son buldu. LG tarafından genel özelliklerini gösteren bir video yayınlandı

Andronova

LG’ nin yeni akıllı cep telefonu LG V30‘ un yeni görüntüleri yayınlandı. LG tarafından yayınlanan video da V30’ un genel özellikleri tanıtıldı.

LG V30, özellikle video ve fotoğraf çekmeyi sevenler için geliştirilmiş bir model diyebiliriz. Çekilen görüntü üzerinde çok sayıda oynama yapma özelliğine sahip yeni modelde yakınlaştırıp ve filtre ekleme yenilikleri ile satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Kilit ekranından ana ekrana geçişte hızlı şekilde akıcı, gelişmiş P-OLED ekran, Always On özelliği ve f / 1.6 diyafram açılığına gerçekten ulaşabilen bir cihaz.

LG V30 özellikleri hakkında video yayınlandı

LG V30 özellikleri

LG V30

LG V30 yenilikleri

LG V30 görüntüleri

LG V30 video

LG V30 özellikleri bu videoda

LG V30 özellikleri: Qualcomm Snapdragon işlemci, Adreno 540, 4GB RAM, 64 ve 128 GB depolama alanı seçenekleri,  f / 1.6 16 MP arka kamera + f / 1.9 13 MP, 5 MP ön kamera, kablosuz şarj özelliği ve renk seçeneklerinde gümüş, titan, pembe yer almakta.

YouTube video


Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 08:38

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın