iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır?

banner186

Mesajları fotoğrafları Whatsapp yedekleme, iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır ? iPhone Whatsapp verileri nasıl yedeklenir ? iPhone'da Whatsapp sohbet yedekleme nasıl yapılır ?

iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır?
Savaş Taşcıoğlu 12 Ağustos 2016 Cuma 00:34

banner192

iPhone Whatsapp konuşmaları nasıl yedeklenir ? Whatspp'taki konuşmaları ve medyaları nasıl yedeklenir ? iPhone Whatsapp verileri nasıl yedeklenir ? iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır ? Whatsapp iPhone yedekleme nasıl yapılır ? iPhone Whatsapp yedekleme resimli anlatım. 

Whatsapp verilerinizi yedeklemek artık çok kolay. Sizler için İphone cihazlarınız üzerinden Whatsapp konuşmalarınızı, medyalarınızı nasıl yedeklersiniz ? Whatsapp yedeklemelerini otomatik olarak nasıl ayarlayabilirsiniz ? tüm bu sorularınızın cevabı makalemizde.

WhatsApp yedek nasıl alınır?



Whatsapp'ta sohbet geçmişinizi, fotoğraflarınızı iCloud üzerinden yedekleyebilirsiniz. Bu yedeklemenin önemi ise iPhone cihazınız kaybolduğunda veya arızalandığında yada yeni bir iPhone cihazı satın aldığınızda sohbet geçmişiniz ve medyalarınızı anında yeni cihazınıza taşıyabilirsiniz. Yedeklemeyi yaptıktan sonra Whatsapp uygulamını yüklediğinizde yedeklediğiniz geçmiş sohbetleriniz ve fotoğraflarınız otomatik olarak yeni cihazınıza taşınacaktır. Aynı zamanda Google Drive hizmetini de kullanabilirsiniz.


iPhone WhatsApp yedekleme nasıl yapılır?


iPhone'da Whatsapp verileriniz yedeklemek için öncelikle Whatsapp uygulamasına giriş yapıyoruz daha sonra Ayarlar>Sohbetler menüsüne giriş yapıyoruz. 

Whatsapp yedekleme iphone


Yeni açılan ekranda Sohbet Yedeği seçeneğine tıklıyoruz. 

Whatsapp sohbet yedekleme iphone

Şimdi yedekle butonuna tıkladığınızda yedekleme başlayacaktır. 

Whatsapp fotoğraflarınızı yedekleyin

Yedekleme tamamlandığında üst tarafta en son yedekleme zamanını kontrol ederek emin olabilirsiniz. Otomatik yedekleme seçeneğini kullanarakta belirli günlerde yedekleme yapabilirsiniz. 

Whatsapp iCloud yedekleme nasıl yapılır

Whatsapp ta yedek nasıl alınır

Whatsapp ta yedek alma

iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır? ​ve Whatsapp yedekleme neden kullanılmalıdır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×