iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır?

Mesajları, fotoğrafları, videoları ve sohbet mesajlarını Whatsapp ' ta yedekleme nasıl yapılır? Sohbet ve paylaşımların silinmeden taşımak için iPhone' da ayarlara yer verdik.

iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır?
müşteri hizmetleri

iPhone telefonda Whatsapp konuşmaları ve verileri nasıl yedeklenir? Whatsapp verilerinizi yedeklemek artık çok kolay. Sizler için iPhone cihazlarınız üzerinden Whatsapp konuşmalarınızı, medyalarınızı nasıl yedeklersiniz ? Whatsapp yedeklemelerini otomatik olarak nasıl ayarlayabilirsiniz tüm bu sorularınızın cevabı makalemizde.

WhatsApp yedek nasıl alınır?


Fotoğrafları yedekleme ve mesajları yedekleme! Whatsapp'ta sohbet geçmişinizi, fotoğraflarınızı iCloud üzerinden yedekleyebilirsiniz. Bu yedeklemenin önemi ise iPhone cihazınız kaybolduğunda veya arızalandığında yada yeni bir iPhone cihazı satın aldığınızda sohbet geçmişiniz ve medyalarınızı anında yeni cihazınıza taşıyabilirsiniz. Yedeklemeyi yaptıktan sonra Whatsapp uygulamını yüklediğinizde yedeklediğiniz geçmiş sohbetleriniz ve fotoğraflarınız otomatik olarak yeni cihazınıza taşınacaktır. Aynı zamanda Google Drive hizmetini de kullanabilirsiniz.


iPhone WhatsApp yedekleme nasıl yapılır?


Whatsapp yedek nasıl alınır? iPhone'da Whatsapp verileriniz yedeklemek için öncelikle Whatsapp uygulamasına giriş yapıyoruz daha sonra Ayarlar>Sohbetler menüsüne giriş yapıyoruz. 

Whatsapp yedekleme iphone


Yeni açılan ekranda Sohbet Yedeği seçeneğine tıklıyoruz. 

Whatsapp sohbet yedekleme iphone

Şimdi yedekle butonuna tıkladığınızda yedekleme başlayacaktır. 

iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır?

Yedekleme tamamlandığında üst tarafta en son yedekleme zamanını kontrol ederek emin olabilirsiniz. Otomatik yedekleme seçeneğini kullanarakta belirli günlerde yedekleme yapabilirsiniz. 

Whatsapp iCloud yedekleme nasıl yapılır

Whatsapp ta yedek nasıl alınır

Whatsapp ta yedek alma

iPhone Whatsapp yedekleme nasıl yapılır? ​ve Whatsapp yedekleme neden kullanılmalıdır?

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:37
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri