iPhone 6’nın rakibi Galaxy Alpha Nam-I Diğer Galaxy F’in Yeni Görüntüleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Snapdragon 805 işlemcili Galaxy S5 LTE-A tanıtılmasına rağmen Samsung cephesinden hala üstün özellikli bir telefon gündemden düşmüyor. İlk olarak Galaxy S5 Prime daha sonra Galaxy F ve şu an Galaxy Alpha olarak isimlendirilen cihaza ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

teknik destek

Güney Kore medyasına göre Galaxy Alpha 13 Ağustos’ta resmiyet kazanacak ve iPhone 6’nın tanıtım sürecinde piyasaya sunulacak. Samsung doğrudan iPhone 6 ile rekabet edecek üst düzey akıllı telefon ile medyanın yeni iPhone modeline olan ilgisini azaltmak ve satışları bir miktar olsun düşürmeyi hedefliyor.

Daha önceki sızıntıların neredeyse tamamında Galaxy Alpha’nın (o zaman Galaxy F) 5.1 ya da 5.2-inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde yine Güney Kore medyasında yer alan bir gelişmede ise Galaxy Alpha için 4.7-inçlik ekran gündeme geldi.

Sızan yeni görüntüler de Galaxy Alpha’nın 4.7-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağını doğruluyor. Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 tasarımından ilham alan Galaxy Alpha’da Full HD ya da Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran kullanılacak. İşlemci tarafından yüksek bir olasılıkla Snapdragon 805 yer alacak. Telefonda ayrıca 3GB RAM ve 32GB depolama bulunacak. Arka bölümde 16MP çözünürlüklü kamara, parmak izi sensörü, metal çerçeve, plastik arka kapak ve çıkarılabilir pil Galaxy Alpha’da yer alacak diğer özellikler olacak.

Galaxy S5 Alpha’nın sınırlı sayıda üretileceği ya da dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunacağı bilgisi henüz netlik kazanmış değil. Önümüzdeki günlerde telefona ilişkin daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!