iPhone 6S 64 gb donma sorunu ve çözümü

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone telefonumda donma sorunu var çözümü nedir? Telefonum neden donuyor? Apple müşteri hizmetleri iPhone 6S 64 gb modellerinde yaşanan donma ve kasma sorunun çözümü…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple amiral gemisi olan iPhone serileri gün geçtikçe ülkemizde ve dünya satışları gün geçtikçe artmaktadır. En son iPhone 7 satışlarını dünyada ve ülkemizde insanlar ilk alabilmek için gecenin geç saatlerinden itibaren sabahlara kadar beklediklerinin görüntülerini birlikte izledik. Aslında çok da ucuz olamayan 4000 TL civarında satılan bu telefon için bu kadar ilgide olması açıkçası şaşırtıcı. Son kullanıcılar büyük meblalar ödeyerek aldıkları bu akıllı telefon modellerinde en ufak bir sorun çıktığında can sıkıntıları en üst seviyede olmaktadır. Çünkü verdiğiniz para karşılığında düşündüğünüz performansı alamadığınızda bir hayal kırıklığı yaşanabilmektedir.

İşte bu makalemizde bu sorunlardan biri olan iPhone 6S 64 gb modelinde yaşanan internet forum sitelerinde dolaşan ekran donma, dokunmatik ekranda yaşanan kasma sorunundan bahsedeceğiz. 
 

iPhone 6S 64 gb donma sorunu

iPhone 6S 64 gb donma sorunu ve çözümü

Yukarıdaki sorunu yaşayan, takipçilerimiz aşağıdaki yöntemleri uygulayarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirler;

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Birinci Yöntem: iPhone 6S 64 Gb telefon modelinde ilk önce sıfırlama yöntemini kullanabilirsiniz. Eğer bu işlem sonucunda düzelme olmadı ise, yapmanız gereken akıllı telefonunuzu yeniden yazılım yükleme yapmalısınız.

İkinci Yöntem: Eğer yukarıdaki işlem sorununuzu çözüme kavuşturmadı ise, Apple garanti servisini kullanmanız gerekmektedir. Çünkü telefonunuzda donanım sorunu olma ihtimali olabilir. 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 12:34

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak