iPhone 7 ekran videosu çekme

iPhone 7 ekran videosu alma

Apple’ ın iOS 11 sürümü bazı yenilikler ve sorunlarla geldi. Donma, erken pil / şarj bitmesi ve wi-fi sürekli açık kalması gibi. Ama bazı önemli yeniliklerde yer almakta. Örnek ekran videosu!

Andronova

Apple ekranın videosunu almak için yani çekmek için kendi uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama gerçekten çok kullanışlı. Bizde aşağıda bu özelliğin kısayolunu nasıl ekleyeceğinizi göstermek için kısa bir ekran videosu çektik.

Telefon modellerinde ekran videosunu çekmek için ek bir uygulama gerekmemekte. iOS 11 işletim sistemi sürümünde denetim merkezinden bu özelliği ekleyebilirsiniz.

iPhone ekran videosu çekme

iPhone ekran kaydı alma özelliğini açma: Ayarlar / Denetim merkezi / Denetimleri özelleştir / Ekran kaydı simgesinin yanındaki + simgesine dokunun. Ekran kaydı yukarıya eklendiyse işlem tamam. Artık ekranı aşağıdan yukarıya kaydırdığınızda bu özelliği görebilirsiniz. Çok kolay yoldan ekran videosunu çekebilirsiniz. www.andronova.net

iPhone 8 ekran videosu çekme
iPhone 7 ekran videosu çekme
iPhone 6 ekran videosu çekme
iPhone ekran videosu çekme
iPhone 6s ekran videosu çekme
Apple ekran videosu alma

Ekran kaydı özelliğini açma adımlarına resimli olarak yer verdik. Aşağıda ise örnek olarak aynı adımları video olarak çektik. Tüm sorunlarınız için yorum bırakabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın