iPhone 7 ile iPhone 6s arasındaki farklar

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Apple iPhone 7 cep telefonu modelini tanıttı. iPhone 7, tasarım aynı kaldı ama özellikler de yenilikler var. iPhone 6s ve iPhone 7 arasında ne gibi farklılıklar var?

Sponsorlu reklam

Apple yeni cep telefon modeli iPhone 7 nihayet resmen tanıtıldı. Tasarım çok memnun etmese de bazı yenilikler göz önünde. Suya dayanıklı olması, pil kullanım süresinde artış, A10 işlemci, yeni hafıza alanları, çift kamera özelliği ve daha iyi kamera yapısı. iPhone 7 Cat 9 modem ile 4.5G LTE internet hızına ve iOS 10 işletim sistemi ile geliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, iPhone 7 ile bize bir süpriz yapmadı. Yani yine bizi şaşırtmadı. Anlamıyorum yani bir kasayı değiştirmek ne kadar zormuş. Apple’ nin yeni bir tasarım birimine ihtiyacı var.  

Sponsorlu reklam

iPhone 7 ile iPhone 6s arasındaki farklar

iPhone 7 4.5g lte ayarları
iPhone 7 ile iPhone 6s arasındaki farklar

Samsung gibi çok fazla model çıkarmasını beklemiyoruz. Ama en azından bir Galaxy S7 gibi tasarıma sahip bir model çıkarabilirdi. Tabi Galaxy S7 tasarımı dedikse ekrana bakmanız yetiyor. 

Apple, kasa da az bir değişimle iPhone 6 stilini devam ettirdi. Tabi iPhone 7 özellik yönünden daha fazla yeniliğe sahip bir model olmuş. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 7 yeni özellikleri neler?

iPhone 7 özellikleri
iPhone 7 ile iPhone 6s arasındaki fark

138 gram ağırlığına sahip. IP67 sertifika ile iPhone 7 modeli, 1 metre suda 30dk boyunca sorunsuz kalabiliyor. Pil kullanım süresinde artış, yeni home (menü) butonu, 4 çekirdeğe sahip A10 Fusion işlemci, 32 GB, 128 GB, 256 GB hafızaya sahip, yenilenen Stereo hoparlör, Cat 9 modem, + OIS + Plus modelinde yer alan çift kamera, gelişmiş optik zoom, derinlemesine sahip çekim, 4 LED’ e sahip flaş, ön kamera 7 Megapiksel çözünürlükte f / 2.2 diyafram ve f / 1.8 diyafram 12 Megapiksel kamera.

iPhone 7 mi iPhone 6s mi
iPhone 7 ile iPhone 6s arasındaki farklar neler

iPhone 7′ nin değişmeyen özellikleri

Ekran boyutları 4.7 inç / 5.5 inç, genel kasa tasarımı, 750 x 1334 – 1080 x 1920 ekran çözünürlükleri, 3D Touch ve 2 GB RAM.

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak