iPhone en çok pil tüketen uygulama

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

iPhone pil yüzdesi nedir? iPhone pil ayarları nasıl yapılır? iPhone en çok hangi uygulama pil tüketiyor? iPhone düş güç modu nedir? iPhone pil ayarları.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone pil yüzdesi nedir? iPhone pil ayarları nasıl yapılır? iPhone pilinizi en çok hangi uygulamaya harcadınız? iPhone düş güç modu nedir? iPhone pil ayarları, iPhone pili bitiren uygulamaları öğrenin. iPhone düşük güç modu nasıl açılır ? iPhone pil kullanım süresini nasıl öğrenebiliriz ? 
 

iPhone en çok hangi uygulama pil tüketiyor?

İPhone üzerinden en çok pil nereye gitmiş ? Pil kullanımlarının yüzdesi nedir ? iPhone’da en fazla hangi uygulamada pil harcamışsınız ? tüm bu sorularınızın cevabı makalemizde.

Son zamanlarda cep telefonlarını alırken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerden bir taneside pil değerinin ne olduğu, 3100 mAh, 3400 mAh, 3500 mAh gibi bu değerler akıllı telefonlar için çok önemli. Çünkü yüksek değerdeki bir batarya ile daha uzun süre kullanım yapmanız mümkün. Burada dikkat etmemiz gereken bir diğer konu ise uygulamaları kullanırken en çok hangi uygulamaya ne kadar pil harcamışız. 

iPhone telefonlarınız üzerinden pil yüzdesini görüntülemek için Ayarlar>Pil sekmesine dokunuyoruz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone pil yüzdesi

Pil yüzdesi açık konumda ise aşağıda hangi uygulamaya ne kadar pil harcadığınızı hem yüzde olarak hemde dakika olarka görüntüleyebilirsiniz. 
 

media 1515

Düşük güç modu nedir ? 
 

Düşük güç modu, iPhone cihazınızı tam olarak doldurana kadar güç tüketimini azaltmanızı sağlar. Düşük güç modu açıkken Hey siri uygulaması, e-postaları alma,arka plandaki bazı uygulamalar ve görsel efektler azaltılabilir yada tamamen kapatılabilir. Düşük güç modu pil düzeyine göre kullanım sürenizi uzatabilir. Bu sayede daha fazla kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Düşük güç modunu açmak için sırasıyla Ayarlar>Pil>Düşük Güç Modu seçeneğini sağ tarafındaki butonu açmanız yeterli olacaktır. 

iphone pil ayarları

iPhone en çok hangi uygulama pil tüketiyor merka ettiniz mi?


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 20:05

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak