iPhone film indirme uygulaması

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Apple iOS iPhone cep telefonda izlediğimiz filmleri ve videoları indirmek için indirme programı ve programsız yöntemi görsellerle anlatmaya çalıştık. Çoğu film sitelerinin oynatma desteği telefonda olmayabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

2018 Yılında film indirmek için daha önceden yapılan yöntemler işe yaramadığından yeni yöntemlere başvurmak bir zorunluluk haline gelmiştir. iPhone ekran boyutunu 8 inç seviyesine çıkarttığından birçok ürün sahibi kullanıcılar geniş ekranlı İphone’lar ile yüksek çözünürlükte film ve video izlemek istemektedir. Fakat her zaman yanımızda bilgisayar taşımadığımız için İpone Film İndirme bu kadar kolay değildir. Yanımızda bilgisayar bulunduğu zaman iPhone atmak istediğimiz filmi İTunes uygulaması yardımıyla kolayca yapabilmekteyiz. Peki, iPhone direk film indirmek istediğimizde yapmamız gerekenler nelerdir diye bir soru ile karşılaştığımızda yapmamız gereken iki yöntem bulunmaktadır.

Uygulama üzerinden film indirme ve film URL’ si ile indirme. Aşağıda konu tam anlaşıması adına örneklerle anlattık. Peki iPhone film indirme programı var mı?

iPhone telefonlarda çok fazla video indirme programı bulunmamakta. Ama bazı browser olarak yer alan tarayıcılarla video indirme kolay olabiliyor. Bazen uygulama içerisindeki indirme butonuna dokunarak bazende indirme butonu çıkmıyorsa video url adresini tarayıcıya yazarak direk indirme dosyası ekrana gelebiliyor.

iPhone nasıl film indirilir?

App Store’dan ‘turbodl’ isimli uygulamayı ya da browser yazarak bulup telefonunuza indirin. Uygulamaya açarak browser kısmına gelin ve burada video indirme sitelerini göreceksiniz, bu sitelerden istediğiniz video’yu kolayca indirebilirsiniz. Burada vk veya video sitelerinin adresini kullanarak online film izleyebilirsiniz. Bu sitede bulunan filmler kolay kolay silinmediği için istediğiniz film bulmakta zorluk çekmezsiniz. Bu sitelerin dışında kalan film indirme sitelerinde problemlerle karşılaşabilirsiniz.

iPhone film indirme uygulamasıiPhone video indirmeiPhone nasıl film indirilir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak