iPhone SE 2 özellikleri nasıl olacak?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Apple firması daha önce çıkarmış olduğu iPhone SE serisinin ikincisini çıkarmaya hazırlanıyor. iPhone SE 2 olarak piyasaya çıkacak olan telefonun özellikleri nasıl olacak ?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple firması 2017 yılında çıkarmış olduğu iPhone X serisi ile büyük başarılara adım attı. iPhone 8 serisinde yaşadığı hayal kırıklığını firma iPhone X serisinde unutmuş gibi. Apple şimdide iPhone SE serisinin ikinci telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Apple firması iPhone SE 2 modelinin yakında resmi olarak tanıtımı yapacak. iPhone SE 2 modelinin bu hafta teknik özellikleri ve çıkış tarihi netleşti. Apple, 5 serisinden sonra büyük ekranlı telefonlar çıkarmaya başladı. Büyük ekran telefonların yanı sıra firma iPhone SE serisi ile küçük ekrana sahip telefonları çıkarmaya devam etti. Küçük ekran özelliğine sahip iPhone SE modeli bu özelliğinden dolayı çok tutulmaya başladı. Firma bundan dolayı ikinci serisini de çıkaracak. Şimdi bu yeni telefon modelinin teknik özelliklerini hep birlikte inceleyelim.

iPhone SE 2 özellikleri?

iPhone SE 2 özellikleri nasıl olacak?

Bu haberimizde yayınlayacağımız bilgiler Apple firmasına çok yakın bir kaynak tarafından internete sızdırıldı. Sızan bilgilere göre;

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • 4,2 inç büyüklüğe sahip küçük bir ekrana
  • Apple A10 yonga setine sahip işlemci
  • 2GB RAM ve 32-128 GB dahili hafıza
  • 5 MP ön kamera ve 12 MP arka kamera özelliği
  • 1700 mAh kapasiteli batarya

iPhone SE 2 modeli tasarım olarak iPhone X’de firmasının yaptığı dar çerçeve şeklinde olmayacak. Son olarak ise Apple bu yeni telefonu Mart ayında düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacak.


Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 12:28

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak