iPhone uygulama yüklenemiyor sorunu çözümü

blank

iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone SE, iPhone 5 C ve iPhone 7 telefonlarda App Storeden uygulama yüklerken "uygulama yüklenemiyor" hatası…

teknik destek

iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone SE, iPhone 5 C, iPhone 7 modellerinde yaşanan ve uygulama yüklerken karşılaşılan hatalardan biri olan uygulama yükleme hatasından bu haberimizde bahsedeceğiz.

Peki bu hatanın örneği varmıdır? Bu hatanın örneği forum sitelerini gezdiğinizde karşınıza çıkmaktadır. Çok yoğun olmamakla beraber bazı forumlarda iPhone kullanıcıları App Storeden uygulama yüklerken bu hatayı aldıklarını belirtmişler.  

iPhone uygulama yüklenemiyor sorunu

iPhone uygulama yüklenemiyor sorunu çözümü

Yukarıdaki resimde göründüğü gibi App storeden bir uygulama yüklemek isteyen kullanıcı telefonunda “Uygulama indirilemiyor” hatası almaktadır. Bu ve buna benzer bir hata ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki yöntemleri sırası iele deneyiniz;   

Telefonunuzun DNS ayarlarını sıfırlayabilrisiniz. Ağ bağlantı ayarlarını sıfırlayınız.

Yukarıdaki işlem çözüm olmadığında iPhone cihazınıza reset atabilirisiniz. Bu işlemlere rağmen hala devam ediyorsa büyük bir ihtimalle mağaza sorunu yaşıyorsunuzdur indirme yaptığınız mağazayı kontrol ediniz. Ardından mağaza değiştirerek tekrardan deneyiniz. 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!