iPhone' da müzikleri zil sesi yapma 2020

Apple iPhone telefonlarda MP3 müzikleri nasıl zil sesi yaparım diyenlerin sayısı baya çoktur. Çoğu bilmez nasıl zil sesi yapılır ve müzik yapma programı kullanımını.

iPhone' da müzikleri zil sesi yapma 2020
müşteri hizmetleri

Apple iPhone cep telefonlarda mp3 müzikleri nasıl zil sesi yapılır? Apple, telefon modellerinde mp3 ya da farklı formatta müzik dosyalarını zil sesi olarak ayarlanmasına imkan vermemekte. Bunun için alternatif programlara ihtiyac var. Önereceğimiz program hem kolay hemde istediğiniz müzikleri telefona atmanıza da imkan veriyor. Bu programın adı iTools... 

iTools programı ile iPhone cep telefona bilgisayardan müzikleri (MP3) pratik yoldan yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz müziği zil sesi olarak yapıp telefona yükleyip seçebilirsiniz.

iPhone zil sesi yapma programı: iTools programı ile müzikleri zil sesi yapma ve telefonda yer alan fotoğrafları, videoları, rehberi (kişiler), müzikleri, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilir ve alınan yedeği geri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda iTools programı ile zil sesi yapabilirsiniz.

iPhone müzikleri zil sesi yapma

Programı çalıştırınız ve sırasıyla cep telefona atmak istediğiniz müzik veya zil sesi olarak yapılacak MP3 seçiniz. Seçtikten sonra "Save to Local" tıklayıp kaydedip MP3' ün yerini seçiniz. Öneri olarak masaüstünü tercih edebilirsiniz. Atacağınız müzik eğer zil sesi olmuyorsa veya hata alıyorsanız  Set as end seçeneğinde bulunan zaman değerini 40 saniye olarak belirleyiniz ve Save to Local tıklayınız.

iPhone müzik yükleme hazırlanan müzik dosyası iPhone cep telefona nasıl atılır: Çevirdiğiniz bilgisayara aktardığınız müzik dosyasını sürükleyerek iTools programında üst bölümde yer alan "Music" bölümüne sürükleyerek bırakınız. Müzik dosyasını aktardığınızda ekranda onay bölümü çıkacaktır. Oonayladıktan sonra telefonunuzdan Müzik yazan simgeye tuşlayıp, MP3' ün listede olup olmadığını kontrol ediniz. Aşağıda yer verdiğimiz iTools programı ile iphone telefona nasıl müzik atılacağını ve mp3' ü nasıl zil sesi yapılacağını anlatan videomuzu inceleyebilirsiniz. 

iPhone zil sesi yapma nasıl yapılır?

iPhone zil sesi yapmak için iTools programını internetten bulup indiriniz. Yalnız full sürüme sahip olursanız telefona istediğiniz kadar müzik atabilir ve müziklerden zil sesi yapıp yani müzikleri zil sesine çevirip telefona yükleyebilirsiniz. Demo sürümle büyük ihtimal o gün için işlem yapabileceksiniz.  

Programdaki "Device" yazan butona tıkladığınızda altta açılacak "Ring maker" yazan yere tıklayın. "From PC" yazana tıkladığınızda zil sesine dönüştürmek istediğiniz müziği bilgisayardan ekleyeceksiniz. Sonra ister saniye şeridini çekerek ister ise dakika saniye yerinden "40 saniye" olarak müziği ayarlarsınız. Hazırlanan zil sesi "Save to local" butona tıklayıp bilgisayara kayıt edilir. Sonra proframın üst başlıklarından "Music" yazan yere tıklayıp "Ringtone" bölümüne müziği sürükleyip bırakınız. 

Bilgi: Zil sesi olarak kullanacağınız müziği 40 saniye veya altında ayarlamazsanız zil sesi olarak kullanamazsınız. Apple zil sesi melodilerini en fazla 40 sn kadara izin vermekte. 
iPhone' da müzikleri zil sesi yapma 2018
iPhone 4s 5s 6s zil sesi ve müzik yükleme
iphone telefona müzik yapma
iphone telefona müzik mp3 atma programı indir


iPhone müzik yükleme zil sesi yapma videosu
 

Müzikleri zil sesine dönüştürme: iTools programı ile iPhone 5s' de, iPhone 6, 6s' de, iPhone 7, (bu model ve X modelinde nadir sorun yaşanabilir) iPhone 8, Plus modellerde ve iPhone X telefonda zil sesi yapabilirsiniz. İstediğiniz müziği 40 saniye olarak ayarlayıp zil sesine dönüştürebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 17:08
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR