iTunes ile müzik yüklerken sonunda boşluklar var müzik çalmıyor

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

iTunes aracılığı ile yüklediğiniz müziklerin iPhone telefonlarında çalmaması veya sonlarına ekstradan fazla süre eklenmesi sorunu. Telefonuma yüklediğim mp3 müzikler çalmıyor. iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Mobil dünya artık hayatımızın her alalnında yer almaktadır. Bankacılık işlemlerinizden tutun kişisel eğlencelerinize kadar akıllı cihazlar üzerinden yapmaktayız. Müzik, video ve resimlerimiz artık bu taşınabilir android veya ios tabanlı akıllı cihazların içerisinde yer almaktadır.

Bu kadar yaygın olması ise bizce normaldir. Çünkü istediğiniz her videoyu veya filmi yada müziği nerede olursanız olun izleme ve dinleme imlanını kullanıcılarına vermektedir. Yani taşınabilir olması bu tekenolojiyi çok büyüttü diyebiliriz.

Şimdi bu grizgahtan sonra bazende bu akıllı telefonlarda oluşan hatalardan dolayı istediğiniz filmi izleyemez, istediğiniz müziği dinleyemez olursunuz. İşte bu haberimizde bistediğiniz müzüği neden dinleyemediğinizle alakalı olacaktır.

iTunes ile müzik yüklerken sonunda boşluklar var müzik çalmıyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iTunes ile müzik yüklerken sonunda boşluklar var müzik çalmıyor

iPhone kullanıcıları tarafından yaşanılan ve forumlarda yer alan bir mizk sorununun nedeni paylaşacağız. Sorunumuz; iTunes ile akıllı telefonlara atılan müziklerin ( bu arada iphome müzk atmak çokda kolay değildir 🙂 ) çalmaması veya müzik parçasının telefonu atılmış olması fakart sonunda boşluk varmış gibi görünmesi örnek olarak 4 dakikalık bir eserin 7 veya 8 dakikalık bir eser gibi görünmesi.

iTunes’ ten bu yüklediğiniz müzükleri çaldığınızda ise parçaların çalmaması, evet arkadaşlar sorunumuz bu, nedeni nedir acaba ? Bu arada bu çaldığınız eserler bilgisayarınızda açılabilir. Sorunu tanımladıktan sonra nedeni açıklayalım. iTunes araçılığı ile yüklemeye çalıştığınız müzkler büyük bir ihtimalle mp3 dosyaları bozulmuştur. Bu nedenle tekrardan farklı bir yerden yeni mp3 dosyaları edinip takrar telefonunuza yükleyiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 00:54

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak