Kozmik ışınlar Dünya' ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Facebook ve WhatsApp' tan bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında Kozmik ışınlar Dünya' ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır şeklinde size de bir mesaj geldi mi?

Ad imageAd image

Bu gece 00:30-03:30 saatleri arasında telefonları, hücresel cihazları, tabletleri ve diğer cihazları kapattığınızdan emin olunuz ve vücudundan uzaklaştırınız. Şeklinde bir mesajla karşılaştınız mı?

Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp‘ ta dolaşan Singapur televizyonundan haber şeklinde yoğun bir şekilde yapılan paylaşımda, bu gece Dünya genelinde 12:30-03:30 arası çok yüksek radyasyon olacağı, Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacağı, bu nedenler cep telefonlarını ve radyasyon verecek cihazları kapatın şeklinde paylaşımlar dolaşmakta.   

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır

Paylaşımda aynı zamanda cihazları vücuda yakın bir yerde tutmamanız gerektiği, ciddi bir hasara neden olabileceği de yer almakta. Teknoloji haberleri

Kozmik ışınlar Dünya’ ya yaklaşacaktır yüksek radyasyon olacaktır! Yukarıdaki şekilde bir mesaj size de geldi mi?

Ad imageAd image

Bugün akşam saatlerine yakın başlayan paylaşımlar rekor kırdı diyebiliriz. Aşırı şekilde yapılan paylaşımlar sosyal medya siteleri dışında aynı zamanda WhatsApp üzerinden de yoğun şekilde paylaşım yapıldı.  


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 15:22

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe