LG G4’ün Mini Versiyonu LG G4c Yakında Piyasada!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Geçen yıl LG, G3 cihazına paralel olarak gerek fiyat gerekse donanım bakımından orta segmentli bir cihaz olan G3 Beat, G3 Stylus ve G3 Vigor cihazlarını kullanıcılara sunmuştu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG’nin bu trendi devam ettirmek istediğini görüyoruz. LG G3’te olduğu gibi amiral geminin kopyası sayılabilecek bir cihaz LG G4‘e alternatif olarak piyasaya sunulmak üzere. Hollanda asıllı bir alışveriş sitesinde 243 Euro fiyatıyla bir anlığına görünen LG G4c bir süre sonra hemen satıştan kaldırıldı.lg-g4c

Özellikleri itibariyle şunları sıralamak mümkün : Snapdragon 410 işlemci, 1 GB RAM, 720p 5′ ekran, 8GB kapasite, microSD, 8MP arka kamera, 5MP ön kamera, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi. Ayrıca cihazın hem altın hem de  plastik seçenekleri mevcut.

Cihazın özellikle ülkemizde ne zaman piyasada olacağı konusunda bir netlik bulunmasa da bu sürenin uzun olmayacağını söylemek mümkün.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir