LG G5 Gmail e-posta kurulumu nasıl yapılır

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android cep telefonda mail kurulumu / Gmail ekleme ve e-posta ayarları nasıl yapılır? LG G1 G2 G3 G4 ve LG G5 model telefonlarda e-posta kurulumu sorunuzun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

LG markasının amiral gemisi olan son telefonu LG G1 G2 G3 G4 serisine ait G5 ülkemizde hatırı sayılı bir satış rakamına sahiptir. LG markası diğer modellerle rekabet yapabilmek için tasarım ve özellik olarak geliştirdiği bu modeli piyasada kullanıcıların beğenisine sundu.

Bu haberimizde android işletim sistemine sahip olan bu modelle e-posta kurulumu hangi ekrandan yapabileceğiniiz anlatacağız. E-posta artık hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur. Yaptığımız işlemleri, yazışmaları yada gönderdiğimiz belgeleri artık bu uygulama ile göndermekteyiz.

Özellikle mobil cihazların gelişmesinden sonra cep telefonu gibi yanımızda her an ulaşabilme imkanına kavuşunca daha da yoğun olarak e-postalarımızı kullanmaya başladık. Bundan dolayı e-posta kurulumu android akıllı cihazlar için ayrı bir önem arz etmektedir.

LG G5 Gmail e-posta kurulumu

LG G5 Gmail e-posta kurulumu nasıl yapılır

LG G5 Gmail e-posta kurulumu ve ayarları nasıl yapılır LG G5 modeline e-posta kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz; İlk önce telefonunuzun üst kısmında permağınızla aşağıya ekranı çekiniz. Daha sonra açılan ekrandan “ayarlar” ikonuna tıklayınız. Ayarlar menüsüne tıkladıktan sonra açılan ekranda en sonda yer alan “Genel” sekmesine tıklayınız. Genel sekmesinde açılan ve aşağıda kırmızı kutucuk ile gösterdiğimiz “hesaplar ve senkronizasyon” seçeneğiniz seçiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Yukarıdaki işlemin ardından hesap ekle diyerek istediğiniz e-posta adresini ve şifresini girip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir