LG’nin Firefox OS Yüklü Şeffaf Kasalı Telefonu Fx0’a Ait Video Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız, LG’nin şeffaf kasaya sahip Firefox OS yüklü akıllı telefonu bir çok kişinin hoşuna gitmişti. Standardın dışındaki tasarım yapısıyla kullanıcıları etkileyen Fx0 modeline yönelik tanıtım videosu yayınlandı.

Andronova

Her ne kadar kısa süre içerisinde sahip olmamızın büyük ihtimalle mümkün olmadığı LG Fx0’ın Firefox OS 2.0’ın da nasıl çalıştığını görebileceğiniz bu videoda, Mozilla’nın mobil telefonlar için geliştirdiği işletim sisteminin yeterince stabil olark çalıştığı görülüyor.

Firefox OS 2.0’a yönelik başka cihazları da sabırsızlıkla bekliyor ve akıllı telefon piyasasındaki rekabetin artarak biz kullanıcılara daha iyi ve daha uygun cihazlar sunmasını umud ediyoruz. Aşağıdaki video’da LG Fx0’ı izleyebilirsiniz.

WpOmT1fE6NI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.