LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG G Pro 2’ye Ait İlk Görüntüler Yayınlandı!

blank

Kısa süre önce LG tarafından resmen doğrulanan ve 24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacağı bildirilen LG G Pro 2’ye ait ilk görüntüler ortaya çıktı. LG tarafından yapılan açıklamada telefonun sahip olacağı donanım ve tasarım hatlarına ait herhangi bir detaya yer verilmemişti. Yayınlanan görseller üst seviye akıllı telefonun tasarım özelliklerini tüm hatlarıyla ortaya koyarken, donanım tarafında ise ciddi bazı iddialar ortaya atılıyor.

teknik destek

Söz konusu görseller açıkça ortaya koyuyor ki, LG yeni nesil telefonda da fiziksel butonları arka bölüme yerleştirecek. LG G2 ile başlayan bu gelenek ilk zamanlar kullanım noktasında kullanıcıları zorlasa da, gün geçtikçe fiziksel butonların arka bölüme konumlandırılması göze hoş gelen bir tasarım ve keyifli bir kullanım deneyimi sunmaya başladı. Ön taraftan bakıldığında da yine telefonun LG G2 tasarımına sahip olacağını görüyoruz.

Ekran boyutu hakkında iki iddia ortaya atılıyor. Kimi kaynaklar LG’nin 5.5-inçlik boyutu koruyacağı şeklinde beyanatlar verirken, bazı kaynaklar ise 6-inçte diretiyor. Açıkçası LG’nin bir sonraki nesilde ekranı bu denli büyütmesini beklemiyoruz. Eğer telefonun ekranı büyütülecek olsa dahi yeni boyut 5.7 seviyesinde olur, ki LG Display bu ekranı kasayı büyütmeden telefona yerleştirecek teknolojiye sahip.

gsmarena_001

Dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak telefonda kamera, pil ve ekran detayları ise hala gizemini koruyor. LG’nin G Pro 2’de ayrıca Knock özelliği, Misafir Modu ve QSlide gibi LG ile özdeşleşen uygulamalar yer vermesi bekleniyor. Android 4.4 KitKat ile çalışacak modelde Güney Koreli üreticinin yeni yazılımsal uygulama ya da içerikleri de yer vermesi bekleniyor.

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!