Materyal Tasarımlı Google Play’in Dağıtımına Başlandı [APK Dosyası İndir]

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android L ile hayata geçen Materyal Tasarım etkilerini yavaş yavaş Google uygulamalarından kendisini göstermeye başladı. Google Drive’ın masaüstü bölümüyle başlayan yeni tasarım anlayışının Google Play’e geleceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı görüntülerden anlaşılmıştı. Google, uygulama mağazasına yeni bir arayüz ve tasarım dili getiren güncellemeyi kullanıcılarla buluşturmaya başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google Play Store için kademeli olarak dağıtılan güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara buluşması bekleniyor. Dilerseniz alt bölümde yer alan APK dosyalarından herhangi birini indirip en güncel Google Play’in kurulumu elle yapabilirsiniz.

Daha sade, temiz ve modern bir görünüme kavuşan Google Play’in arka planında artık gri yerine beyaz renk hakim. Herhangi bir uygulama hakkında açıklamalar artık tam boyutta görüntüleniyor ve yine uygulama hakkında göremediğiniz diğer bilgiler için sayfayı aşağı doğru kaydırmamız gerekiyor.

Daha büyük boyutlu görseller şekillendirilen uygulama mağazasında, herhangi bir uygulama seçildiğinde üst bölümde uygulamaya ilişkin görsel (Facebook arka planı şeklinde) ya da video yer alıyor. Yeni Google Play’de ayrıca kullanıcıların daha fazla bilgi edinmesi için ikonlar arasında boşluklar artırılıyor.

Screenshot_2014-07-23-10-31-45

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak