Meizu MX5 Pro Plus Görüntü ve Özellikleri Sızdırıldı! Yeni Bir Amiral Geliyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarında son dönemin parlayan yıldızlarından Meizu‘nun, olağan üstü özelliklere sahip yeni amiral gemisi, diğer tabirle “amiral gemisi katili” yeni modeli Meizu MX5 Pro Plus modelinin özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı.

Teknoloji destek

Samsung’un kısa süre öne resmi olarak duyurusunu yaptığı Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modeline karşı ciddi bir rakip olarak görülebilecek olan Meizu MX5 Pro Plus modelinin Exynos 7420 işlemciyle gelmesi bekleniyor. Diğer taraftan bazı kaynaklar Snapdragon 820‘nin de olabileceğine işaret ediyor.

meizu-mx5-pro-plus-goruntu

Meizu MX5 Pro Plus oldukça güçlü bir phablet olarak karşımıza çıkıyor. 4GB LPDDR4 RAM, 20.7MP arka kamerası ve yukarıda söylediğimiz işlemci haricinde şu anda daha fazla detay olmazken, Meizu‘nun harika fiyat politikasıyla ülkemizde de satılması beklenen bu akıllı telefonun oldukça rağbet göreceğini söylemek mümkün.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir