Microsoft’un Arrow Launcher Andorid Uygulamasının APK Dosyası Sızdırıldı!

Andronova

Android işletim sisteminin en güzel ve beğenilen özelliklerinden biri de, sistemin arayüzünün kolayca değiştirilebilir ve tamamen farklı bir görünüme, özelliklere kavuşması sağlanabilir olması.

Bu işlemi yapabilmek için yüzlerce geliştirici tarafından geliştirilen Launcher (Başlatıcı) ismindeki bir çok uygulama ile, Android kullanıcıları telefonlarının arayüzlerini değiştirmekteler. Hatta Google, kendi Launcher uygulaması olan Google Now Launcher (Google Asistan Launcher) uygulamasıyla, orijinal Android arayüz deneyimini herkese yaşatmayı amaçlıyor.

Bugün, Microsoft Android için geliştirdiği ve henüz Beta aşamasında olan, Arrow Launcher isimli kendi Launcher uygulamasını duyurdu.

arrow-launcher-goruntu-1

Genel hatlarıyla Andorid 5.0 Lollipop sürümüyle hayatımıza giren Materyal Tasarım arayüzünü andırsa da, Arrow Launcher uygulamasının farklı olduğunu görebilmemizi sağlayan bir çok özelliği de mevcut.

arrow-launcher-goruntu-2

Kullanıcı kullanım kolaylığı odaklı Microsoft tarafından Android için geliştirilen Arrow Launcher uygulamasına ait APK

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir