Minecraft Education Edition indir eğitim sürümü

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Minecraft Education Edition indir. Minecraft Eğitim Sürümü indirme link adresi. Minecraft Education Edition oyunu nasıl indirilir nasıl yüklenir? Minecraft Education Edition ne zaman çıkacak satış fiyatı ne kadar olacak? Minecraft Education Edition indir yükle. Bilgisayar Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Android, iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia, LG, HTC, Discovery, Huawei cep telefonu ve tabletler için ne zaman?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Dünyada ve Türkiye’ de en çok oynanan oyunlardan biri olan Minecraft oyununun eğitim sürümü geliştirildi. Minecraft, çocukların gelişimine katkı sağlamak için Minecraft Education Edition, yani Minecraft Eğitim Sürümü projesi denemelerini tamamladı. Bu modda canavarların, hayvanların saldırmadığı ve sınırsız inşaat malzemeleri ile eğitimde öğrenci ve öğretmeni bir araya getiriyor.

Minecraft education edition sürümünde öğretmen öğrencilerini gözlemleyebiliyor. Aynı zamanda öğretmenler, öğrencilerine görevler verebiliyor. Oyun aynı oyun, ama bazı ek özellikleri ile geliyor. Öğrenciler aynı evrene girebiliyor. Öğretmenler NPC karakterleri ve kara tahtalara sahip olacak. Oyunda yer alan dersler öğrenme faaliyetleri sunmaktadır.

Minecraft Eğitim Sürümü Eylül 2016′ da satışa çıkması bekleniyor. Minecraft Eğitim Sürümü Minecraft Education Edition satış fiyatı, 1 – 5 dolar gibi uygun bir fiyata satışa çıkacak. Oyun hakkında bilgi almak ve indirmek için şimdilik bu education.minecraft.net/download adresten ulaşabilirsiniz.

Minecraft Education Edition indir

minecraft education edition indir yükle

Minecraft Education Edition indir Minecraft Eğitim Sürümü yükle

minecraft education edition indir eğitim sürümü yükle

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Minecraft Education Edition indir Minecraft Eğitim Sürümü nasıl yüklenir?

Oyun hakkında tüm detaylar yer aldığında sitemizde tekrar paylaşım yapılacaktır. Android iOS Minecraft Story Mode yayınlandı haberimize bakmak ister misiniz?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir