Moto G ve Moto X için Android 4.4.3 Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Nexus ve Google Play Edition cihazlar için bir süredir dağıtımda olan Android 4.4.3 güncellemesinde sıra Motorola’nın bazı modellerine geldi. Lenovo bünyesinde çalışmalarını sürdüren Motorola Mobile, geçtiğimiz günlerde Moto X, Moto G ve Moto E için Android 4.4.3 günellemesine bu hafta başlanacağı şeklinde bir açıklama yapmıştı. Söz konusu açıklamanın üzerinden saatler geçmişken şirket Moto X ve Moto G için Android 4.4.3 güncellemesini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Ayrıca Moto E için de Brezilyalı kullanıcıların güncellemeye kavuştuğu bildiriliyor.

Andronova

Moto X ve Moto G için şu an Amerika’da OTA üzerinden dağıtılan 169MB boyutundaki yazılım, Android 4.4.3 güncellemesinde yer alan iyileştirmeler, performans artışı, güvenlik gelişmeleri ve hata düzeltmelerini yanı sıra Motorola’ya özgü bazı gelişmeleri de içeriyor.

Güncellemeyle birlikte Moto X ve Moto G, Moto uyarı özelliğine kavuştu. Acil durumlarda ya da ihtiyacımız olduğu bir an da belirlediğimiz uyarı mesajını gönderen Moto Uyarı’nın yanı sıra, kamera tarafında da gelişmeler bizleri karşılıyor. Moto X cephesinde kullanıcılar düşük ışık koşullarında daha net çekimler gerçekleştirebilecek. Ayrıca her iki telefon video kayıt/durdurma özelliğine kavuşuyor.

OTA üzerinden kademeli olarak dağıtımı sağlanan güncellemenin birkaç haftalık süreçte ülkemiz Moto G kullanıcılarına da erişmesi bekleniyor.

kaynak: androidauthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.