Moto X+1’in Yeni Görüntüleri Yayınlandı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Motorola’nın 4 Eylül’de resmen duyuracağı Moto X’in devam modeline ilişkin görüntüler gelmeye devam ediyor. Moto X+1 ya da Moto X2 olarak isimlendirilecek telefonun ön paneli Moto X ile yan yana görüntülendi. Daha önceki sızıntılarla paralellik gösteren yeni görüntülerde Moto X+1’de ön bölümde geniş bir alana yayılan hoparlörler dikkat çekiyor. Moto X’te 4.7-inç büyüklüğünde bir ekran kullanan Motorola’nın devam modelinde ise ekran boyutunu 5 ya da 5.2-inç seviyesine çekeceği sızan görüntülerden anlaşılıyor. Görüntülere ilişkin söyleyeceğimiz bir diğer husus ise Moto X’te yer alan tasarımın büyük oranda korunacağı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Moto X+1’in teknik özellikleri bir süredir kriter testlerinde ortaya çıkıyor. Son yayımlanan bilgilere göre telefonda 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC işlemci Adreno 330 GPU, 2GB RAM, 16GB dahili depolama, 12MP arka kamera, 2MP ön kamera, 2.900mAh kapasiteli pil ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi yer alacak.

Motorola’nın Moto X+1’i resmen duyuracağı etkinlikte Moto G2, Moto 360 akıllı saat ve bir Bluetooth kulaklığın tanıtımı da gerçekleşecek.

moto-x-new-vs-old1

moto-x-new-vs-old2

moto-x-new-front1

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak