Motorola X Phone Cephesinden Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola cephesinden X Phone ismi altında oluşturulan seriyle ilgili son dönemde bir hayli iddia gündeme geldi. İlk olarak orta seviyede konumlandırılan XT912A’ya ait görüntüler ve teknik özellikler ortaya çıkarken, yeni gelen söylentiler ise serisinin amiral gemisi modeline ait. Özelleştirilebilir donanım ve tasarım sunması beklenen telefonların yaz döneminde kamuoyuna sunulması beklenirken, gelişmeler oldukça dikkat çekiyor.

teknik destek

Son gelen iddialar derlediğimizde ise karşımıza mobil dünyasında taşları yerinden oynatacak detaylara sahip bir telefon karşımıza çıkıyor. X Phone serisinin en iddialı olması beklenen telefonu için 4.8-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü bir ekran ve 2GHz frekans hızında çalışan Qualcomm 800 serisi işlemcinin adı geçiyor.

CES 2013 etkinliğinde resmiyete kavuşan Qualcomm 800 serisi, şu aşamaya kadar sadece ZTE’nin Grand Memo modelinde yer almıştı. Telefonun farklı pazarlarda satışa sunulmak üzere 3 farklı işlemci barındırdığını hatırlatalım.

X Phone serisinin amiral gemisi için iddialara devam edecek olursak; telefonda yer bulacak Full HD çözünürlüklü ekranın safir bir yapıdan oluşacağı ve darbelere karşı Gorilla Glass 3 kaplanacağı ifade ediliyor. Kasanın geri kalanı karbon fiberden oluşurken, köşelerde ise kauçuk tamponların yer alacağı bildiriliyor. Telefon hakkındaki bir diğer ayrıntı ise suya ve toza karşı dayanıklı bir yapının sergilenecek olmasıdır. Razr serisi il pil noktasında önemli gelişmeler kaydeden Motorola, sergilemiş olduğu başarıyı yeni telefonunda da devam ettirecek. İddia edilen teknik özelliklerle resmiyet kavuşması durumunda mevcut pazardaki en güçlü telefon olmaya aday X Phone serisinin amiral gemisi modeli 4.000mAh kapasiteli pile sahip olacak.

kaynak: androidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın