Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok neden acaba? Cep telefondan internete giremiyorum. İnternet erişimi yok. 3G internet yok. 4.5G internet yok. Erişim neden yok? 3G 4.5G neden çekmiyor? Türkiye geneli…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Türk Telekom (Avea) ve diğer operatörlerde internet erişimi yok.  Cep telefondan internete giremiyorum nedeni nedir? İnternet neden gitti. 3G neden çekmiyor? 4.5G neden çekmiyor? İnternet erişim sorunu devam ediyor.

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

Bugün sabah saatlerinde Türkiye genelinde Doğu ve Güneydoğu genelinde internet erişim sorunu yaşanmakta. Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde, Türkiye genelinde yaşan internet sorunu ilerleyen saatlerde bölge bölge düzelmesi bekleniyor cevabını alacaksınız. 

Bu sorun arıza kaynaklı mı yoksa geçtiğimiz günlerde Amerika’ da yaşanan saldırılar gibi bir saldırı mı! belli değil. Çoğu internet kullanıcısı cep telefondan sadece 2G (Edge) internet bağlantısı yapabiliyor. 3G ve 4.5G internet bağlantısı şuan için hale bulunmuyor.

Türk Telekom cep telefonda 3G / 4.5G mobil internet erişimi yok

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 23:51

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir