Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

Andronova

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok neden acaba? Cep telefondan internete giremiyorum. İnternet erişimi yok. 3G internet yok. 4.5G internet yok. Erişim neden yok? 3G 4.5G neden çekmiyor? Türkiye geneli…

Türk Telekom (Avea) ve diğer operatörlerde internet erişimi yok.  Cep telefondan internete giremiyorum nedeni nedir? İnternet neden gitti. 3G neden çekmiyor? 4.5G neden çekmiyor? İnternet erişim sorunu devam ediyor.

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

Bugün sabah saatlerinde Türkiye genelinde Doğu ve Güneydoğu genelinde internet erişim sorunu yaşanmakta. Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde, Türkiye genelinde yaşan internet sorunu ilerleyen saatlerde bölge bölge düzelmesi bekleniyor cevabını alacaksınız. 

Bu sorun arıza kaynaklı mı yoksa geçtiğimiz günlerde Amerika’ da yaşanan saldırılar gibi bir saldırı mı! belli değil. Çoğu internet kullanıcısı cep telefondan sadece 2G (Edge) internet bağlantısı yapabiliyor. 3G ve 4.5G internet bağlantısı şuan için hale bulunmuyor.

Türk Telekom cep telefonda 3G / 4.5G mobil internet erişimi yok

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 23:51

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir