Nokia 1 fiyatı Android Go görüntüsü

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Nokia firmasının en uygun fiyatlı telefon modeli olan Nokia 1 modelinin görüntüleri internete düştü. İşte bu yeni modelin görüntüleri ve telefon hakkında detaylar…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Nokia firması 2018 yılında bir çok telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Firma HDM Global tarafından alınmasıyla birlikte ardı ardına yeni modelleri piyasaya sürmeye başladı. Bir çok segmentte telefon piyasaya süren şirket şimdide ilk seviye modeli olacak olan ve en uygun fiyata satacağı Nokia 1 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Nokia 1 Android Go akıllı telefon görüntüsü

Nokia 1 fiyatı Android Go görüntüsü

Nokia 1 fiyatı? Nokia 1 Android Go telefon modeline ait iddia edilen bir görüntü internette yayınlandı. Bu çıkacak modelin HMD serisinden olacağı  ve fiyatının 95 dolar ve ya 80 euro civarında olacağı tahmin ediliyor. Bu fiyat aralığında şuan piyasada yer alan en uygun telefon modeli olarak Nokia 1 görünmektedir.

HDM Global firması Mart ayında bu yeni modeli kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Peki bu kadar uygun bir fiyatı olan bir modelde ne gibi teknik özellikler bulunmaktadır?

Nokia 1 modeline ait bilgiler şuan netleşmedi. Fakat sızan bilgiler ile ekran olarak bu modelde 720p IPS kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca 1 GB ram kapasitesi olan modelin 8 GB dahili depolama alnı bulunmaktadır. Kasa olarak ise Nokia 1 modeli plastik değil metal bir çerçeveye sahip olacak. Bu modelin en önemli özelliği ise ram ve işlemci kapasitesi düşük modeller için tasarlanan Android Go işletim sisteminin kullanılmasıdır.  

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android Go işletim sistemi 512 MB ve 1 GB ram kapasiteli telefonlar sorunsuz olarak çalışmaktadır. Gelen görüntülere bakıldığında ise bu modelin farklı bir tasarımı olduğu görünmektedir.


Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 11:49

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir