OnePlus Two Görüntülendi! Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son haftalarda adını Cyanogen ve Micromax ile yaşadığı dava süreçleriyle sık sık duyduğumu OnePlus firmasının OnePlus One akıllı telefonundan sonra, şimdi yeni modeli OnePlus Two‘ya yönelik özellikler ve fiyat bilgisi Çinli online ürün satış mağazası Geekbuing’de ortaya çıktı.

Andronova

Adından çokça söz ettireceğe benzeyen OnePlus Two‘nun özellikleri, bir çok üst segment cihazla rahatça rekabet edebilecek seviyede. Tasarımı ise mükemmel olan OnePlus Two’nun görüntülenen özellikleri ise şöyle.

Gücünü Qualcomm’un 2.7GHz hızındaki Snapdragon 805 yongasından alan OnePlus Two, 5.5 inç 1920×1080 piksel LTPS ekranı ve gövde tasarımıyla adeta büyülüyor. 3GB RAM‘i ve 64GB’lık dahili hafızası bulunan cihazın SD kart girişi bulunmuyor. 16 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön yüz kamerası bulunan OnePlus Two, yazılım olarak OnePlus‘ın Android 4.4 tabanlı Color OS‘unu kullanıyor ve 3300mAh batarya ile standart kullanım sürelerini yakalıyor.

oneplus-two-2

Daha da ilgin olan bilgi ise OnePlus Two’nun fiyatı. Özellikleriyle üst segment cihazlar arasına girmesine rağmen 538$‘dan satılacak olan OnePlus Two, ülkemize gelmesi halinde ciddi satış rakamlarına ulaşacağı kesin gibi gözüküyor.

oneplus-two-resim

Umarız OnePlus firması bu haberimizi görür ve OnePlus Two’nun Türkiye’de de satışı için çalışmalara başlar.

Siz OnePlus Two’yu alır mıydınız?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.