Parmak İzi Sensörü Bir Kez Daha Doğrulanan HTC One Max’in Tanıtımı için 15 Ekim İşaret Ediliyor

Andronova

Son birkaç haftada birçok defa sızdırılan HTC One Max, bu defa Çin’de görüntülendi. Tenaa (Amerikan FCC kurumu ile eşdeğer) onayı alan telefonun hem cephesi hem de arka bölümü görüntülenirken, en dikkat çeken ayrıntı arka bölümde kamera altına konumlandırılan parmak izi tarayıcısı oldu.

HTC, Çin bölgesi için üretilecek One Max modelinde çift SIM kart girişine yer verecek. 12 Eylül’de tanıtılması beklenen telefon defalarca sızdırılmasına rağmen hala teknik özellikleri teyit edilmiş değil. Özellikle işlemci tarafında bir karışıklı sürüp gidiyor. İddiaların büyük bölümü Snapdragon 800 işlemcisini işaret etse de, kimi kaynalar da One Max’in bütçe dostu bir phablet olacağı ve bu sebeple Snapdragon 600 ya da S4 Pro işlemcini ileri sürüyor.

Telefon için bahsi geçen teknik özellikleri liste halinde sunacak olursak;

*5-9-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran

*Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon işlemci

*Android 4.3 işletim sistemi

*Sense 5.5 kullanıcı arayüzü

*Ultrapiksel kamera (HTC Ona’a göre daha gelişmiş bir arayüz ve performans)

*16GB dahili depolama, 2GB RAM

*3.300mAh kapasiteli batarya

*BoomSound hoparlörler

Telefonun sadece RAM, işletim sistemi ve kamera performansında ortaya atılan iddialar neredeyse kesinlik kazanmış durumda. Ekim ayı içerisinde tanıtılması beklenen telefon/tablet modelinin yine ekim ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

1

2

3

4

ilgili>> PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir