Pokemon GO açılışta çökme sorunu çözümü iPhone Jailbreak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Pokemon GO açılışta çökme sorunuyla karşılaşıldı. Sorun yine sunucu kaynaklı mı? Uygulamaya bir dizi iyileştirme güncellemesi yayınlandı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

iOS 9.3.3 Jailbreak’ li iPhone cep telefonda Pokemon GO açılışında çökme görüldü.

PanGu ekibi kısa zaman önce yayınladığı iOS cihazlarda Jailbreak aracını iPhone Jailbreak nasıl yapılır haberimizde iPhone cihazlarda nasıl Jailbreak yapıldığına yer vermiştik. iOS 9.3.3 Jailbreak aracı iOS cihazlara yeni özellikler eklerken yanında da bazı sorunları getirebiliyor. Bunlardan en önemlisi güvenlik. Bazı banka uygulamaları bundan dolayı çalışmayabiliyor. Bunun dışında özellikle bir sorun var ki Pokemon GO oyununu oynayanlarda görüldü.

Jailbreak yapılmış iPhone cep telefonlarda Pokemon GO oyunu açılışında çökebiliyor.  Hata mesajı veya beyaz ekranda kalabiliyor. Tabi sadece Jailbreak’li iOS cihazlarında sorun bulunmuyor. Oyunda genelde server problemi yaşanmakta. Jailbreak yapılmış iPhone cihazlarda bu sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Pokemon GO açılışta çökme 

Cydia uygulamasını açınız. Aşağıda yer alan “Sources” bölümüne dokunun. Sonra “Edit” dokunun. Sol tarafta yer alan “Add” dokunun. Açılacak repo ekleme satırına cokepokes.github.io yazarak “Add Source” seçeneğine dokunun. Yükleme tamamlanmasını bekleyiniz. Tamamlandıysa “Changes” bölümüne girip ve “Masterball” Tweak indirin. İşlem tamam ise iPhone telefonu yeniden başlatınız.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir